בקרו גם בפורום הסיפורים
בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום פעילי האגודה :   הודעות בנושא ארגון פעילויות 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
קראו את כללי הפורום.
פעילים - אליי! (פרויקט מרגש לאוהבי ספרים)
נכתב ע''י: falcore (IP Logged)
תאריך: 06:39 25/01/2010

שלום לכולם!

פרויקט מעניין שדורש אנשים עם הרבה אהבה לספרים, רצון טוב ומעט זמן פנוי.

סיגל גפן - הבת של עמוס גפן - מעוניינת לתרום את הספריה שלו לאגודה. אם היה לנו בית, כבר מזמן היתה מפארת את כתליו הספריה המרשימה הזו, אבל מכיוון שעדיין לא רכשנו נדל"ן העברת הספרים מתעכבת.

ישנם כמה רעיונות לגבי מה *לעשות* עם הספרים, וביניהם -
1. לתרום אותם לספריה ולפתוח בה אגף מד"ב ופנטסיה (על שמו של עמוס גפן או משהו בסגנון).
2. לעשות מכירה פומבית של הספרים בין חברי האגודה.
3. שילוב כלשהו של השניים.
4. רעיון מגניב אחר שאתם חושבים עליו ורוצים להעלות אותו.

הפרויקט מתחלק לשני חלקים. בשלב הראשון, אנחנו צריכים לקטלג את הספריה הזו.

הייתי בביתה של סיגל וראיתי כ600 ספרים, רובם המוחלט באנגלית, על רובם יש מדבקה מגניבה של "מספרייתו של עמוס גפן" וכולם ספרי ז'אנר מרתקים.

דרושים אנשים שרוצים לבוא (כנראה נצטרך כמה פעמים) לרשום את כל הספרים האלה ולקבץ אותם לכדי רשימה אחת, כדי שנדע אלו אוצרות יש לנו ביד.

בשלב השני, אחרי שנדע מה כוללת הספריה - נוכל להחליט האם לתרום אותה לספריה ציבורית במקום בו קוראי האנגלית רבים וישמחו בעושר הספרותי הזה, או האם חברי האגודה ישמחו להושיט ידיים חמדניות ולאמץ את הספרים אל חיקם.

אני אישית מתאפקת לא להציע לאכסן את הספריה אצלי (רק באופן זמני בהחלט! נשבעת לכם!) ולסיגל בינתיים לא אכפת שהספריה אצלה, אבל אני חושבת שכדאי לאמץ בשתי ידיים את ההצעה הנדיבה, לקטלג את האוסף העצום הזה ולהחליט מה עושים איתו.

מי בא?

נושא נכתב על ידי נשלח
  פעילים - אליי! (פרויקט מרגש לאוהבי ספרים) falcore 06:39 25/01/2010
  אני! אני!!! (ל"ת) MuchRejoicing 09:15 25/01/2010
  holy crap! me!!1 (ל"ת) ido_i 00:00 29/01/2010
  יאי! עוד מתנדבים? (ל"ת) falcore 13:27 31/01/2010
  אני אני אני! סקיפי 11:57 06/02/2010

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.