בקרו גם בפורום הסיפורים
בקרו גם בפורום האגודה
הקליקה :   הפורום החברתי של אתר אגודה ישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
קראו את כללי הפורום.
מועדון הקריאה - נובמבר
נכתב ע''י: isf con (IP Logged)
תאריך: 07:07 12/10/2007

הספר שיעמוד במרכז פעילות המועדון בחודש נובמבר הוא "דרקון הוד מלכותו", מאת נעמי נוביק (הוצאת גרף). מפגשי מועדון הקריאה העוסקים בספר זה יתקיימו במהלך חודש נובמבר.

מפגש מועדון הקריאה בתל אביב יערך ביום חמישי, ה-22 לנובמבר, בחנות הספרים/ בית הקפה "תולעת ספרים", שבכיכר רבין 9, תל אביב. המפגש יחל בשעה 18:30. מומלץ להגיע עם עותק של הספר. המעוניינים להשתתף במפגש מתבקשים להודיע על הגעתם למנחת המפגש, רותם ברוכין, במייל brotem@012.net.il. ההודעה על הגעה חשובה מאוד כיוון שמספר המגיעים למפגשים בתל אביב הולך וגדל, ובמידה ויהיה צורך יתקיימו שני מפגשים במקום אחד כדי לשפר את הדיון.

מפגש מועדון הקריאה בירושלים יערך ביום א', ה-11 לנובמבר, בשעה 18:00 בבית הקפה "ארומה" בהר הצופים, ליד מעונות רזניק. ניתן להגיע למקום בקו 28 מהתחנה המרכזית (לבקש מהנהג לרדת תחנה אחת אחרי בית החולים "הדסה", או בתחנה של מעונות רזניק), ובמקום ישנם גם מקומות חניה (בתשלום). מומלץ להגיע עם עותק של הספר. המעוניינים להגיע מתבקשים ליצור קשר קודם עם רז גרינברג, בדואר אלקטרוני razgrn@yahoo.com

מפגש מועדון הקריאה בבאר שבע יערך ביום ה', ה-29 בנובמבר, בחנות הספרים "עשן הזמן" ברחוב רינגלבלום 19. מומלץ להגיע עם עותק של הספר. המעוניינים להגיע מתבקשים ליצור קשר עם מנחה המפגש, אור ביאליק, במייל de_ange_noir@yahoo.co.uk.

ספר החודש של המועדון בחודש דצמבר יהיה הספר הישראלי זוכה פרס גפן "הלוויתן מבבל" של הגר ינאי, בהוצאת "כתר".נושא נכתב על ידי נשלח
  מועדון הקריאה - נובמבר isf con 07:07 12/10/2007


מצטערים, רק משתמשים רשומים יכולים לכתוב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.