בקרו גם בפורום הסיפורים
בקרו גם בפורום האגודה
הקליקה :   הפורום החברתי של אתר אגודה ישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
קראו את כללי הפורום.
מועדון קריאה - מלחמת האדם הזקן
נכתב ע''י: isf con (IP Logged)
תאריך: 07:45 09/09/2007

במרכז פעילות מועדון הקריאה בחודש ספטמבר יעמוד הספר "מלחמת האדם הזקן" של ג'ון סקאלזי, שיצא בהוצאת ינשוף. מועדון הקריאה בת"א יתקיים ביום שני, 17 בספטמבר בשעה 19:00, בחנות הספרים ''הנסיך הקטן'' (ברחוב סמטה פלונית)מנחה: דפנה קירש - dafna1485 שטרודל walla.co.il (למניעת זיהוי ע"י ספאם אוטמטי). רצוי להודיע באימייל כדי להערך למספר המשתתפים.
פרטים נוספים על מפגשי המועדון יפורסמו באתר האגודה ובאתר "מכונת הזמן".
מועדון הקריאה הוא יוזמה של האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה, כחלק מפעולתה לעידוד הקריאה והעיסוק במדע בדיוני ופנטסיה בישראל. מפגשי מועדון הקריאה מהווים מקום לדיון בספרים, להצגת שאלות ורעיונות מעניינים בהשראתם ובמה להבעת דעות ולמציאת נקודות מבט חדשות. בכל חודש ספר אחר הוא "ספר החודש", ועליו נערכים מפגשי המועדון ברחבי הארץ.
השתתפות במועדון הקריאה אינה כרוכה בתשלום או בהגעה למפגשים נוספים, ופתוחה גם למי שאינם חברים באגודה. מומלץ להביא את הספר. לפרטים נוספים ניתן לפנות לאתר האגודה - [www.sf-f.org.il]
ול"מכונת הזמן": [sffevents.mad-logic.com].
"ספרי החודש" של מועדון הקריאה לחודש אוקטובר יהיו ''הקייטנה של קנלר'' מאת אתגר קרת, ו''עריסת חתול'' מאת קורט וונגוט (שניהם בהוצאת זמורה ביתן). מפגשי מועדון הקריאה לחודש אוקטובר יתקיימו במהלך פסטיבל אייקון בחול המועד סוכות.
לפרטים ולהצטרפות לרשימת התפוצה של מועדון הקריאה: [www.sf-f.org.il].
המעוניינים לארגן מפגשים של מועדון הקריאה בחלקי הארץ השונים מתבקשים ליצור קשר עם מנהלת הפרויקט, ליאת שחר (אפשר דרך אתר האגודה - [www.sf-f.org.il] ).נושא נכתב על ידי נשלח
  מועדון קריאה - מלחמת האדם הזקן isf con 07:45 09/09/2007


מצטערים, רק משתמשים רשומים יכולים לכתוב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.