בקרו גם בפורום הסיפורים
בקרו גם בפורום האגודה
הקליקה :   הפורום החברתי של אתר אגודה ישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
קראו את כללי הפורום.
מועדון הקריאה - חודש אוגוסט
נכתב ע''י: isf con (IP Logged)
תאריך: 14:01 09/08/2007

במרכז פעילות מועדון הקריאה בחודש אוגוסט יעמוד הספר "אני, רובוט" מאת אייזק אסימוב (הוצאת כתר). מפגש מועדון יתקיים בתל-אביב ביום רביעי, 15 באוגוסט בשעה 19:00, במסעדת גנש (דיזנגוף 75), בהנחיית קרן לנדסמן ואהוד מימון.
כמו כן יתקיים מפגש בכנס "מיתופיה" אשר יתקיים ב-23 לחודש במתנ"ס רוזין.
מפגש מועדון נוסף יתקיים בחיפה ביום חמישי, 23 באוגוסט בשעה 18:30, בבית הקפה פאתוש במושבה הגרמנית. פרטים נוספים על מפגשי המועדון יפורסמו באתר האגודה ובאתר "מכונת הזמן".
מועדון הקריאה הוא יוזמה של האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה, כחלק מפעולתה לעידוד הקריאה והעיסוק במדע בדיוני ופנטסיה בישראל. מפגשי מועדון הקריאה מהווים מקום לדיון בספרים, להצגת שאלות ורעיונות מעניינים בהשראתם ובמה להבעת דעות ולמציאת נקודות מבט חדשות. בכל חודש ספר אחר הוא "ספר החודש", ועליו נערכים מפגשי המועדון ברחבי הארץ.
השתתפות במועדון הקריאה אינה כרוכה בתשלום או בהגעה למפגשים נוספים, ופתוחה גם למי שאינם חברים באגודה. מומלץ להביא את הספר. לפרטים נוספים ניתן לפנות לאתר האגודה - http://www.sf-f.org.il
ול"מכונת הזמן": http://sffevents.mad-logic.com/calendar.php.
"ספר החודש" של מועדון הקריאה לחודש ספטמבר יהיה "מלחמת האדם הזקן" מאת ג'ון סקאלזי (הוצאת ינשוף). לפרטים ולהצטרפות לרשימת התפוצה של מועדון הקריאה: http://www.sf-f.org.il/story_963.
המעוניינים לארגן מפגשים של מועדון הקריאה בחלקי הארץ השונים מתבקשים ליצור קשר עם מנהלת הפרויקט, ליאת שחר (אפשר דרך אתר האגודה - http://www.sf-f.org.il ).נושא נכתב על ידי נשלח
  מועדון הקריאה - חודש אוגוסט isf con 14:01 09/08/2007
  מועדון הקריאה בחיפה בוטל isf con 12:28 21/08/2007


מצטערים, רק משתמשים רשומים יכולים לכתוב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.