בקרו גם בפורום הסיפורים
בקרו גם בפורום האגודה
הקליקה :   הפורום החברתי של אתר אגודה ישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
קראו את כללי הפורום.
אתר פנטסי.קון עלה!
נכתב ע''י: isf con (IP Logged)
תאריך: 07:12 01/07/2007

אגודה ישראלית למדע בדיוני ופנטסיה מזמינה אתכם לבקר באתר כנס פנטסי.קון, שיתקיים ב-25-26 ליולי, במרכז רוזין שברמת אביב. אתר הכנס בכתובת: http://fantasy.sf-f.org.il
בכנס יתקיימו הרצאות, הקרנות, סדנאות, ושלל אירועים מיוחדים כולל הצגת הבכורה של הפקת המקור "חלום ליל קיץ", עיבוד קהילתי ומטורף למחזה של וויליאם שייקספיר.

תחרות הסיפורים ממשיכה!
תחרות הסיפורים בנושא "חלום ליל קיץ" לקראת כנס פנטסי.קון ממשיכה, וניתן להגיש סיפורים עד לתאריך ה-19 ביולי. הפרס למקום הראשון הוא 13 ספרים מתנת ההוצאות "גרף", ו"ינשוף".
http://www.sf-f.org.il/story_959

מכירת הכשרונות חוזרת!
יש לכם כשרון? יודעים לפסל? לרקוד? לשיר? לעשות מסז'? להוכיח מדעית שכל הדברים הרעים בעולם קרו באשמת ועד האגודה? בואו למכור את הכשרון שלכם! במכירה הפומבית יוצגו אמנים, יוצרים, כותבים וסתם אנשים מוזרים שכשרונם ימכר לכל המרבה במחיר. מומלץ להביא דוגמאות או לעשות מצגת של כשרונכם. ההכנסות ממכירת הכשרונות יוקדשו לארגון פעילויות עתידיות של האגודה. מוכרי הכשרונות יקבלו כרטיס בחינם לאחד מאירועי הכנס, לבחירתם. יש להירשם מראש למכירת הכשרונות בשליחת אימייל לכתובת Fantasy.con2007@gmail.com בציון הכשרון אותו תרצו למכור. אחראי מכירת הכשרונות אינם מתחייבים להכניס למכירה את כל מי שנרשם אליה. כשרונות מקוריים במיוחד יתקבלו בברכה.

למידע נוסף, בקרו באתר הכנס!
http://fantasy.sf-f.org.il/נושא נכתב על ידי נשלח
  אתר פנטסי.קון עלה! isf con 07:12 01/07/2007


מצטערים, רק משתמשים רשומים יכולים לכתוב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.