בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
סיפור בהמשכים\ האורה חוזרת
נכתב ע''י: מאיוש (IP Logged)
תאריך: 16:07 12/01/2012

הנחתי את העיפרון והרגשתי מרוצה. היום סיימתי עם החלק התיאורתי ומחר נעבור למעשה.
במשך שלושת השנים האחרונות חקרתי אגדות ומיתוסים שונים בכל מיני תרבויות עתיקות, את חלקן פסלתי מיד ואת חלקן רק מאוחר יותר... נותרתי עם חמישה נתונים שאולי יקנו לי את מה שאני צריכה.
הרעיון הזה עלה במוחי לאחר כמה ספרים גרועים על יצורים ומפלצות שהוצאו מאגדות מופרכות, החלטתי שאני חייבת לשנות את זה, להוכיח שחלק מהאגדות נכונות, או לפחות לכתוב עליהם.
תייקתי את הדפים האחרונים בקלסר ונשכבתי על המיטה. 'אם אני אצליח ואני אקבל את הכח הזה, הדבר הראשון שאעשה בו יהיה לשפד את אריק טונסון', עצמתי עיניים בתחושת סיפוק, מחר אני אגמור עם זה ואעשה את הניסוי הראשון של חיי! ועם המחשבה הזאת נרדמתי.
למחרת קמתי מלאת מרץ ואספתי את החומרים שאני צריכה: פחם, ברזל מגנטי, ברונזה ובדיל. לאחר מכן הלכתי לנפח ונתתי לו תיאור מדויייק של מה שאני רוצה, עם עוד כמה שטרות הוא הסכים ואמר שאקבל את זה עוד הערב, מצויין. עכשיו הייתי צריכה לודא ש"שפן הניסיונות" שלי מוכנה, האמת שהיא בעצמה ביקשה ממני לפני שנתיים לעשות את זה, אז לא התנגדתי. צילצלתי לקייט דוויס בתיקווה והיא ענתה, בקול לא מעט מנומנם:"הלו?", "הי קייט, רק רציתי לוודא שאת עדיין בעסק, עוד היום בערב היא תיהיה מוכנה", הקול בצד השני כבר לא היה מנומנם בכלל:"בהחלט, חיכיתי לזה זמן רב", "טוב, תודה", סיימתי את השיחה ותהיתי לגבי הציפייה שלה, למה היא כל כך מחכה? היא רק תבדוק, לא יותר מזה. הייתה לי תכנית גיבוי אבל העדפתי שלא לחשוב עליה... בערב אכן קיבלתי אותה- את החרב. לפי האגדה, שילוב של כל החומרים מהם החרב עשויה נותן כח עצום למשתמש בה, למעשה זהו כח הקיים באדם שבאופן טבעי לא יכול להוציאו גם עם אימונים רבים. לכח הזה קוראים "אקשה"שעד היום הזה נחשב ל"אנרגיה מסתורית". התכנית הייתה פשוטה: קייט תבדוק אם החרב אכן פועלת ואם כן, היא מחזירה לי אותה ואני מוכיחה לכל האנושות שזו לא רק אגדה, לא לפני ש"אבדוק" אותה על אריק, האדם שהכאיב לי כל כך ושהוא ממש במקרה החבר של החברה הכי טובה שלי- קייט.
***
קייט ישבה ושאלה בחוסר סבלנות בולט:"אנה, למה אש? אולי זה רק יהרוס את זה! ולמה אני צריכה להחזיק את החרב תוך כדי שהיא נשרפת??" , השבתי בשלווה, תוך כדי שאני מבעירה את העצים שאספתי:"כח האקשה- הרוח, משתלב באופן הטוב ביותר עם יסוד האש- טיאס שמקנה לו כוחות נוספים והגנה, למרות שאחרי הקטע הזה נכתב שבני אדם עשויים מדם ותירס כך שאני כבר לא יודעת..." קייט צחקה אך הייתה נראית לחוצה, זה רק בגלל זה?

-המשך יבוא-

מקווה שנהנתם!! ועכשיו... תגובות!!!!נושא נכתב על ידי נשלח
  סיפור בהמשכים\ האורה חוזרת מאיוש 16:07 12/01/2012


מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.