בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
נותרו שלושה ימים למכירת הכרטיסים המוקדמת לכנס "עולמות"
נכתב ע''י: עולמות2011 (IP Logged)
תאריך: 15:15 08/04/2011

כנס "עולמות 2011" הולך ומתקרב, התוכניה כבר באוויר, ומכירת הכרטיסים בעיצומה. שימו לב - בעוד שלושה ימים (10 באפריל), מחירי הכרטיסים עולים. מהרו לקנות כרטיסים כבר עכשיו ותחסכו לעצמכם כסף.

למה כדאי לקנות כרטיסים כבר עכשיו?

נכון, אפשר לקנות כרטיסים לאירועי הכנס גם במקום עצמו ביום של הכנס, אבל אז משלמים יותר. ככל שתקנו את הכרטיסים מוקדם יותר ככך תזכו בהנחה גדולה יותר.
נוסף לכך, אם תקדימו להזמין כרטיסים מראש תוכלו להבטיח לעצמכם מקום בפעילויות שמעניינות אתכם ולא תצטערו בימי הכנס לגלות בקופה שכל הכרטיסים כבר נמכרו!

למופעים הבאים מומלץ במיוחד למהר ולהזמין כרטיסים מראש, לפני שיאזלו הכרטיסים:

והסושי חינם: פרודיה מוזיקלית על עולם האנימציה היפנית. גיבור המופע, דניאל גולדנפוג, מואשם ברצח ויוצא למסע בין עולמות שמפגיש אותו עם שלל דמויות אנימה מקוריות ומוכרות.

הכינותי מראש: הארי פוטר. בתיה עוזיאל, מגישת תוכנית הטלוויזיה הקלאסית של הטלוויזיה החינוכית, "מלאכת יד עם בתיה עוזיאל", תעביר סדנת יצירה לקוסמים ולמכשפות, שבה תוכלו ליצור את חולצת אחד מארבעת הבתים המופיעים בסדרת הארי פוטר. מספר המקומות מוגבל.

קומיקרב: שעשועון הקומיקס הבינלאומי Comic Battle מגיע לישראל: תחרות לאיור קומיקס בזמן אמת. המתחרים יקבלו סיטואציות מורכבות ויתבקשו לאייר אותן לרצועות קומיקס של עד תשעה ריבועים.

איך זה עובד?

במוקד הטלפוני ובאתר הכנס תוכלו לקנות מראש באמצעות כרטיס אשראי או PayPal כרטיסים בודדים או כרטיסיות של שלושה או שמונה אירועים. רוכשי כרטיסיות יקבלו מספר הזמנה שבעזרתו יוכלו להזמין את האירועים המבוקשים בדואל או במענה הטלפוני. עם תחילת הכנס יחכו לכם הכרטיסים והכרטיסיות שהזמנתם בעמדת איסוף ההזמנות בקופת הכנס.

מידע נוסף על רכישת כרטיסים וכרטיסיות ועל ההנחות שזכאים להן החברים באגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה או בקהילת טולקין הישראלית תמצאו באתר הכנס.


קישורים

לינק מילת קישור
http://www.olamot-con.org.il/2011/programme התוכניה
http://www.olamot-con.org.il/2011/ticketing באתר הכנסנושא נכתב על ידי נשלח
  נותרו שלושה ימים למכירת הכרטיסים המוקדמת לכנס "עולמות" עולמות2011 15:15 08/04/2011
  בואו להתנדב בכנס "עולמות"! עולמות2011 15:16 08/04/2011


מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.