בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
סיפור חסר שם D: (למבוגרים)
נכתב ע''י: Sword Dancer (IP Logged)
תאריך: 07:05 15/05/2007

היי.
שמי אליאור, אני חדש כאן.
את הסיפור הזה כתבתי לפני כמה זמן, לא קיבלתי עליו ביקורת רצינית, וראיתי שיש כאן פורום סיפורים, אז חשבתי: למה לא?
מקווה שתהנו, ואני אשמח לקבל ביקורת, כל ביקורת

היא צעדה לבדה בסמטה אפלה. מעליה נצצו הכוכבים בשמי הלילה. רעש של מכונית עוברת נשמע פה ושם, ומן פחי הזבל שעמדו לידה נשמעו רשרושים. כנראה אלו חתולים, אמרה לעצמה. היא המשיכה לצעוד בסמטה, והרשרושים התחזקו. היא הסתובבה לראות מה מקור הרעש, וראתה דמות אפלה זזה בזוית עינה. פחד החל לטפס במעלה גבה, אך היא התעלמה והמשיכה ללכת. לפתע היא שמעה צעדים מאחוריה. היא החלה לרוץ, כי הבינה שמישהו או משהו עוקב אחריה. היא יצאה מן הסמטה והמשיכה לרוץ. היא חצתה את הכביש במהירות וכמעט נדרסה ע"י מכונית. לא היה לה אכפת, היא פשוט רצתה להגיע מהר לביתה, לברוח מהעוקב שלה. היא הסתכלה לאחור, כדי לראות אם ממשיכים לעקוב אחריה, וראתה דמות שחורה, שמעילה מתנופף ברוח הלילה, יוצא בריצה מהסמטה.

היא הגבירה את מהירותה, נכנסה לכמה סמטאות קטנות, ויצאה מהן במהירות. היא החלה להתעייף, אך לא עצרה. היא לא הייתה יכולה להרשות לעצמה לעצור. היא המשיכה, ונכנסה לעוד סמטה. לפתע היא נעצרה וקלטה שנכנסה למבוי סתום. היא הסתובבה כדי לצאת מהסמטה, אך גופה לא ציית לה. היא סובבה את ראשה לאחור, וראתה את הדמות עומדת מאחוריה. היא ניסתה לזוז בכל כוחה, אך גופה פשוט לא הגיב. הדמות החלה לצעוד באיטיות לעברה, הושיטה את ידיה, וסובבה אותה. האישה בחנה את פרצוף הדמות, אך לא יכלה לראות כלום חוץ מהעיניים האדומות והגדולות שלה. היא ניסתה להתנגד, לברוח, אך הדמות תפסה אותה בחוזקה, בחוזק לא אנושי. הדמות הרימה את חולצת האישה, חושפת את בטנה הרכה, וליטפה את עורה הרך והבתולי של האישה. לפתע הוציאה הדמות סכין מכיסה, ותקעה את הסכין בחוזקה בבטנה. האישה נאנקה, ניסתה לצרוח, אך לא הצליחה להוציא קול. דם החל לצאת ממקום הדקירה. הדמות שלפה את הסכין מבטנה של האישה, וקירבה אותה לפניה. לשון ארוכה ועבה, יצאה מפי הדמות, וליקקה את הדם שעל להב הסכין. האישה נדהמה, הגועל החל להציף אותה, והיא הרגישה שהיא עומדת להקיא. הדמות התכופפה, והחלה ללקק את הדם שנזל מהפצע בתאווה, לא מפספסת שום טיפה.
האישה לא יכלה לעצור את הבחילה, והחלה להקיא על חולצתה. הדמות הפסיקה ללקק את הדם, התרוממה והסתכלה על האישה. "נו נו, תראי מה עשית. לא יכלת להתאפק עוד טיפה?", אמרה הדמות בקול קר, קול קר כמוות, הושיטה את ידייה לחולצתה של האישה, וקרעה אותה מעליה. האישה, שנשארה רק בחזייה, ניסתה שוב לצרוח, אך במקום צרחה, יצאה לה יבבה קטנה. הדמות התעלמה מן היבבה, והסתכלה על חזה של האישה. "הרבה זמן לא ראיתי חזה כזה יפה", אמרה הדמות,הורידה את חזייתה של האישה והחלה לעסות בעדינות את שדה. האישה החלה לבכות ולרעוד מחוסר אונים. הדמות התעלמה מן הבכי, והמשיכה לעסות את שדיה של האישה. לפתע הרגישה האישה כאב חד בחזה, ונדהמה לראות את הדמות נועצת את ניביה הארוכים באחד משדיה. האישה המשיכה לבכות חרישית בזמן שהדמות החלה למצוץ את דמה של האישה דרך חורי הניבים. ראייתה של האישה החלה להיטשטש, והיא הרגישה שהיא עומדת להתעלף. היא ניסתה להתנגד לחולשה, אך לפתע הרגישה את ידה של הדמות על פניה. הדמות הזיזה את פניה של האישה, חושפת את צווארה, ונעצה את שיניה בוריד הצוואר. דם החל להשפריץ מן הפצע, והדמות לגמה ממנו, לא מניחה לשום טיפה להתבזבז.האישה הרגישה את ידיה של הדמות על ישבניה , מתקרבות לעבר קדמת מכנסיה ומנסות להוריד אותו. לאחר כמה שניות עמדה האישה , עירומה כביום היוולדה, והרגישה משהו עבה וקשה נכנס לבין רגליה. אגנה של הדמות החלה לנוע אחורה וקדימה, תוך כדי נשיכת צווארה של האישה. האישה לא יכלה להחזיק יותר מעמד, ונדמה. הדמות חדלה לזוז, יצאה מן האישה, התלבשה, העבירה ליקוק אחרון על שפתיה של האישה המלאות בדם, שמטה את גופתה של האישה בצידי הסמטה, ונעלמה בצללים...נושא נכתב על ידי נשלח
  סיפור חסר שם D: (למבוגרים) Sword Dancer 07:05 15/05/2007
  Re: סיפור חסר שם D: (למבוגרים) ODDin 11:39 16/05/2007
  אז ככה... shlampampony 12:26 17/05/2007
  Re: אז ככה... Sword Dancer 06:06 20/05/2007


מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.