בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
החיה שבפנים
נכתב ע''י: יעל (IP Logged)
תאריך: 06:56 03/11/2006

החיה שבפנים

יום אחד הוא התעורר עם זנב, זנב יפה כזה, שחור ופרוותי עם קצה לבן. נורא רך ודק, רק שכמה שהוא לא ניסה, הוא לא הצליח לעצור מלהזיז אותו כל הזמן. הוא לא ידע מה לעשות, לא כל יום אנשים מגדלים זנב, הוא קם והתלבש ללכת לבית הספר, הוא ישאל את אמא שלו אחר כך מה לעשות איתו.

בית הספר עבר מהר, הוא היה עם חברים שלו, למזלו הזנב לא זז יותר מדי ואף אחד לא שם לב, רק שלא ממש היה לו נוח לשבת בשיעורים, כי הזנב הפריע.

הוא החליט לא לשאול את אמא שלו, הוא ילך לרופא במקום, אמא שלו יכלה להיכנס להיסטריה בקלות, והוא היה בטוח שהזנב הזה הוא לא משהוא רציני שצריך לדאוג בגללו.

הוא התקשר לרופא המשפחה שלו וקבע תור למחר, כשהמזכירה שאלה אותו מה הבעיה הוא ענה לה "בעיה אישית" והיא אמרה שהיא מבינה ושאין מה לדאוג, ושיבוא מחר בשלוש.

הוא הלך לישון וחלם הרבה חלומות על חלב.

יום למחרת כשהוא התעורר, הוא שם לב שיש לו אוזניים, חמודות וקטנות כאלו. הוא היה בטוח שבנות יחשבו שזה נורא סקסי, אז הוא לא דאג. הוא חשב שגם ככה יש לו היום רופא, שיסביר לו שהכל בסדר, ויביא לו אנטיביוטיקה, והכל יעבור. הוא חבש כובע, לכל מקרה, כדי שלא יחשבו שהוא מוזר והלך שוב לבית הספר.

בתור לרופא הוא ישב בין אישה זקנה ואמא עם ילדה קטנה, לזקנה היה ריח של בשר והוא שם לב שזה מגרה אותו קצת, מוזר, הוא הרי היה צמחוני. האמא נתנה לילדה שלה בקבוק עם חלב. כמה היה רוצה להיות במקום הילדה! עם החלב בפה. הוא ליקק את שפתיו וסילק את המחשבה מראשו. המזכירה יצאה וקראה לו.

הרופא התנהג מוזר, הוא קימט את פרצופו כשראה את הזנב ואת האוזניים ושאל בקול מעוצבן אם זו בדיחה. היה צריך להסביר לו שלא, זו לא בדיחה. הרופא נראה כלא מאמין, אבל אחרי שנגע בזנב ובאוזניים אמר שגם אם זו בדיחה, היא נורא משוכללת כי האוזניים והזנב זזים כאילו הם באמת חלק מגופו. הוא אמר לנער לא לדאוג ושהוא יחפש מקרים דומים בארצות אחרות, כי הוא היה בטוח שיש לזה הסבר ופתרון. הנער החליט לא לדאוג.

יום אחרי הוא התעורר עם ניבים חדים במיוחד ופרווה שחורה ונעימה על כל גופו, חוץ מכפות הידיים והרגליים.

הוא התלבש עם שרוולים ארוכים למרות שבחוץ היה 38 מעלות והחליט ללכת לבית הספר, אחרי הכל, הרופא אמר שימצא פתרון, אז אין סיבה לפספס בית ספר סתם, והפרצוף שלו עדיין נראה כרגיל.

הוא שתה שתי כוסות חלב לארוחת בוקר ויצא לבית הספר, אמא שלו נתנה בו מבט מוזר בגלל הבגדים ואמרה שחם בחוץ, אבל הוא משך בכתפיו ויצא.

בבית הספר היה משעמם, כרגיל. אז הוא העביר את השיעורים בחלומות על חלב ועל עכברים.

כשהוא חזר הביתה הוא החליט להתקשר לרופא ולשאול אם הוא מצא תשובה, הרופא ענה בקול מודאג שלא, הוא לא מצא, ושהוא רוצה שהוא יבוא היום אליו ב5.

הרופא אמר לא לדאוג, אז הוא לא דאג, הוא שתה עוד כוס חלב והלך אל הרופא.

הרופא קיבל אותו בפרצוף זועף ואמר לו להראות אם היו עוד שינויים, הנער הראה את הפרווה על גופו והרופא צילם את זה, כדי להראות לרופאים אחרים, הסביר, כי מקרה כזה נראה לו מוזר ביותר.

הנער שאל אם יש לרופא קצת חלב וחתיכת בשר כי היה רעב והרופא שלח את המזכירה בשביל הבקשה, המזכירה חזרה עם חתיכת דג מעולה ובקבוק חלב, הנער אכל את האוכל בשמחה ואמר תודה רבה והלך הביתה.

בלילה היה לו חלום מוזר על חתולות, הוא התעורר באמצע הלילה והרגיש שהוא צריך לצאת לטיול לילי, אבל בסוף החליט שהוא סתם יפחיד את אמא שלו ונשאר במיטה. הוא ניסה להדליק את האור אבל לא הצליח בגלל שידיו היו מוזרות, הוא החליט שיבדוק מה קרה להן בבוקר.

כשהתעורר, הוא ניסה לקום מהמיטה אבל היא נהייתה גבוהה מהרגיל והוא נפל, הוא התהפך באוויר מתוך אינסטינקט ונחת על הרגליים, הוא התקרב לדלת וקפץ על הידית, מזיז את הידית עם שתי רגליו הקדמיות ופותח את הדלת. הוא ירד במדרגות וכחכח את אפו במקרר, כדי להראות לאמא שלו שעמדה במטבח שהוא רוצה חלב. האמא לא שמה לב אליו, הוא התפלא, בדרך כלל היא תמיד אמרה לו שלום בבוקר. הוא ניסה לפתוח את המקרר בעצמו אבל לא הצליח, בסוף הוא מצא את הידית שמתחת לדלת ופתח אותה, הוא קפץ על הקומה השניה של המקרר והפיל את החלב על הרצפה עם הרגל הקדמית שלו, הוא רפץ על הרצפה ופתח את הבקבוק עם השיניים, ושתה את החלב בשמחה. אמא שלו שמה לב אליו התחילה לצרוח, הוא הבין ששכח לשים כובע ובגדים ושבטח בגלל זה היא כל כך נבהלה אז הוא התחיל להסביר לה מה קרה, אבל זה נראה כאילו זה עוד יותר מבהיל אותה. היא התחילה לצרוח "קישטה! קישטה! חתול! איך הגעת לכאן??? עוף מהמקרר שלי!! תפסיק לילל!!" אבא שלו בא בריצה מהקומה השניה בגלל הצרחות של אמא ולקח מטאטא והעיף את החתול החוצה, החתול לא הפסיק לילל. הוא ניסה להסביר להם שזה הוא!!! אבל הם רק סגרו את הדלת בכעס בלי להקשיב לו. הוא הרגיש נורא אומלל, וחשב על ללכת אל הרופא.

פתאום אמא שלו פתחה את הדלת ויצאה, כבר בבגדי העבודה שלה. היא הסתכלה בו ונעצרה, מחכה עד שיעשה משהוא, הוא הסתכל עליה וניסה להסביר לה שוב. היא נאנחה והלכה הלאה, כשהיא יורקת שלוש פעמים הצידה "טפו טפו טפו, חתול מעצבן ושחור" הוא הסתכל עליה נדהם והחליט שהוא באמת צריך ללכת לרופא....אולי הוא ייתן לו חתיכת דג.
נושא נכתב על ידי נשלח
  החיה שבפנים יעל 06:56 03/11/2006
  Re: החיה שבפנים סנייק 06:30 04/11/2006
  Re: החיה שבפנים na'ama 13:04 04/11/2006
  Re: החיה שבפנים Nihau 11:48 23/01/2007


מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.