בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
לא אמין
נכתב ע''י: na'ama (IP Logged)
תאריך: 00:37 11/10/2006

היי יואב,

קראתי את הסיפור שלך והתגובה הראשונה שעלתה לי בראש היא שהסיפור לא אמין. אני אסביר למה.

#קודם כל, הנסיון להביא את הסיפור כמשהו שתלמיד חווה והוא מעלה על הכתב נחמד מאוד. כותב הסיפור גם נשמע לפעמים כתלמיד. מצד שני, הוא מספר שיש לו שגיאות כתיב. אבל במהלך כל הסיפור יש מעט מאוד שגיאות כתיב והן נמצאות בצורה מאוד מלאכותית.

#סיפור החיים שלו לא כל כך ברור ומובן, מה שמוסיף על חוסר האמינות של הסיפור. וחוץ מזה, אם זה רק חיבור שהוא צריך להגיש למורה למה הוא מתחיל לספר על החיים שלו? מה הקשר?

#העניין עם העיזים לא עובר. אומנם זה פורום של מדע בדיוני ופנטסיה אבל הסיפור צריך להישמע אמיתי. וכדי שסיפור ישמע אמיתי צריכים להיות בו פרטים רבים ותיאור ממשי של החלק הלא אמין, כדי לגרום לנו להאמין בו. דבר שני אנחנו צריכים להכיר את הגיבור כדי להיכנס לתוך הסיפור וזה כמעט בלתי אפשרי כשהסיפור מעורפל וקצר כל כך.

ובקיצור. אם אתה רוצה לשכתב, אני לא הייתי מוותרת על עניין החיבור של התלמיד אבל הייתי עושה את זה באחת משתי הדרכים הבאות: או שהחיבור יהיה הרבה הרבה יותר ארוך ומפורט ויתמקד בעיזים, או שאנחנו נראה את הגיבור ברגע שהוא יושב וכותב את החיבור. כך חלק מהסיפור יהיה החיבור וחלק יהיה דיבורים ומחשבות של הגיבור עצמו.

מקווה שלא דיכאתי אותך. תמשיך לכתוב.

נושא נכתב על ידי נשלח
  סיפור מצחיק על עזים יואב ספקטור 06:17 10/10/2006
  לא אמין na'ama 00:37 11/10/2006
  Re: סיפור מצחיק על עזים סנייק 13:10 12/10/2006

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.