בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
מה עושים בחלום שהתגשם?
נכתב ע''י: Boojie (IP Logged)
תאריך: 14:49 26/08/2006

אנו שמחים מאוד להכריז על פרויקט חלום בהקיץ לקראת פסטיבל איקון 2006.

http://dream.sf-f.org.il
http://promo.icon.org.il/heb

מה הייתם עושים אילו קמתם בוקר אחד וגיליתם שהחלום שחלמתם התגשם? אולי ערמת כסף הופיעה בחשבון הבנק שלכם; אולי אשת החלומות שלכם או גבר החלומות שלכם צצו במיטתכם, מביטים בכם בעיניים מצועפות; אולי ולוסירפטור רודף אחריכם ברחבי הבית; אולי...

מה הייתם עושים אילו קמתם בוקר אחד וגיליתם שהחלומות של כל האנושות מתגשמים? לא רק שלכם, אלא גם של השכן ממול (להרחיב את המרפסת?); של אמא שלכם (ולכן יש לכם תואר ברפואה פתאום?); של הבת של השכנים (ולכן ניל גיימן מגיע לבקר בארץ?); אולי גם של קליאופטרה, החתולה שלכם (ולכן צץ הר הטונה החשוד באמצע הסלון שלכם, כנראה?)

מה הייתם עושים אילו קמתם בוקר אחד וגיליתם שלא כל בני האדם נבראו שווים, והחלומות של כולם לא מתגשמים באופן שווה? מה אם השכן הארור שלכם ממול חולם חזק וטוב יותר מכם? מה אם הסטייק העסיסי שחלמתם עליו מתפוגג תמיד בדיוק כשאתם עומדים לנגוס ממנו את הביס הראשון? מה אם יש אנשים שהחלומות שלהם מסוגלים לשנות לכם את העולם, ולא בהכרח לטובה?

פרויקט "חלום בהקיץ" מזמין אתכם לגלות. פרויקט "חלום בהקיץ" הוא פרויקט יצירתי מיוחד לקראת פסטיבל איקון 2006, אשר יקיף את מגוון המדיומים הרלוונטיים למשתתפי איקון, ובהם כתיבה, ציור, קומיקס, משחקי תפקידים וכל מדיום אחר שיעלה על דעתכם.

באתר הפרויקט תוכלו להתוודע לעולם "חלום בהקיץ", ולמצוא את הדרך שבה תוכלו להיות חלק ממנו. כבר החל ממחר יתחילו להתפרסם במגזיני הרשת הז'אנריים סיפורים קצרים אשר יתנו היכרות קרובה יותר עם העולם. לקראת פסטיבל איקון 2006 יתפרסם גיליון מיוחד של "חלומות באספמיה" (בנוסף לגיליון הרגיל), אשר ירכז בתוכו ממיטב יצירות הפרויקט.

המעוניינים להשתתף יכולים לפרסם יצירות, שאלות ודיונים בפורום "חלום בהקיץ"; אם ברצונכם לתרום לבניית העולם, תוכלו לעזור לנו לכתוב את מילון העולם (המעוניינים מתבקשים לפנות אלי - מספר המקומות מוגבל!); במהלך פסטיבל איקון 2006 תוכלו גם להריץ משחקי תפקידים שמתרחשים בעולם או לשחק בהם; ובאתר תוכלו למצוא עוד דרכים להשתתף.

בואו לחלום בהקיץ איתנו.נושא נכתב על ידי נשלח
  מה עושים בחלום שהתגשם? Boojie 14:49 26/08/2006
  ואת הסיפור הראשון מתוך הפרויקט NY 16:38 26/08/2006


מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.