בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
----- Original Message -----
נכתב ע''י: רגינה (IP Logged)
תאריך: 01:08 27/11/2006

From: רחמן נחמן
To: info@tohar.com
Sent: Sunday, November 19, 2006 12:34 PM
Subject: תודות והכרת תודה

בס"ד 18/11/2006

לרגינה טוהר המיוחדת

35 שנים אנחנו מנסים לעזור לאחי שהוא חולה אפילפסיה , ומקבל בממוצע 3 התקפות בשבוע וגם מאושפז הרבה מאוד בעקבות כך, לפני כ 3 שנים הגענו אלייך , כשאנו כבר מיואשים וחסרי תיקווה שהכל כבר יהיה טוב יותר למרות שעשינו וניסינו כל מה שניתן לעשות והוצאנו כספים למכביר הן בארץ והן בחו"ל וכולם אמרו אותו הדבר הרימו ידיים, וגם משמצב אימי הקשישה היה קשה ביותר , בעקשנות ועקביות והתמדה שהיא אופיינית רק לך עמדת לצידנו ולא הרמת ידיים , היית זמינה תמיד הן ביום והן בליל, הן בחג והן ביום חול תמיד היית כאן בשבלינו והורדת את ההתקפות מ 3 פעמים בשבוע לפעם בחודש , והיום אנו זוכים לביקורי ההתקפות של האפילפסיה פעם בכמה חודשים שאיתה אפילו אנו לא צריכים בתי חולים,

קשה להביע בכתב את ההוקרה והתודה שאנו רוחשים לך ומקווים כי תעלי למעלה למעלה ותמשיכי בכל מה שאת עושה מכל הלב , והמון אהבה.

תודה רבה על הכל

מאיתנו רחמן נחמן ואחיו יהונתן

050-7959836

From: הילי (נתי)
To: info@tohar.com
Sent: Wednesday, November 01, 2006 4:31 PM
Subject: תודות ליקרה מכל

01/11/06

לרגינה טוהר היחידה

הרבה מילים יכולות לתאר אותך , ואף אחת בעצם לא תאמר את האמת עלייך .
הגעתי אלייך במקרה כי לוותי חברה הייתי מאוד סקפטית ואפילו מחיתי על כי היא הולכת לשים את כספה המעט שיש לה על פותחת במזל.
מיד כשנכנסתי איתה ביקשת לדבר איתי ביחידות למרות שנאמר לך שלא אני זאת שבאה לפתוח, את התעקשת , ולמרבה הפלא בישרת לי שאני חולה מאוד .
הייתי בשוק ולא רציתי להישאר , אבל משהו גרם לי ללכת לבדיקה אצל הרופאה שלי ולתדהמתי הרופא שלחה אותי לביופסיה מיד, לא אמשיך לספר את שעברתי בשבועיים השלושה האחרונות רק אומר תודה תודה תודה שהתעקשת שאשמע אותך בזכותך הוציאו מגופי גידול סרטני שיכל לגמור את חיי ואני רק בת 45
תודה שיש אנשים כמוך תודה על הכל ,תודה שלא רחמת עלי ופתחת לי הכל בפנים .
תודה שראית מה שראית ושהשם ייתברך נתן לך את המתנה הזו לראות מה שאחרים לא יכולים לראות ובזכות זה אזכה לראות חתונות ובר מיצוות של יקירי ולהשתתף בהם .

מהילי (נתי) ובני משפחתה

נושא נכתב על ידי נשלח
  ספקטרום שי 10:00 22/06/2005
  פנטסטי איש בגלימה אפורה 11:46 18/01/2006
  ----- Original Message ----- רגינה 01:08 27/11/2006
  OJqJDyySXSWCrM Rajat 00:59 11/10/2013
  vQYoAhLebq Nadia 07:23 12/10/2013
  NEYPgsgaqkjywFfKvEzs Ostorina 17:51 13/10/2013
  Re: ספקטרום נתי 15:18 29/12/2009

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.