בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
מכונת עד-עצם-היום-הזה
נכתב ע''י: אהבה מעבר לפינה (IP Logged)
תאריך: 10:21 05/09/2004

מכונת עד-עצם-היום-הזה לא הייתה בדיוק פריצת דרך, קדמו לה הזדמנות שנייה™ וחיי פנטזיה™, אבל היא הייתה מהפכנית באותה המידה. לא היו לה לקוחות מאוכזבים, ואפילו אלו שיצאו ממנה מאוכזבים המליצו עליה בכל פה.

התהליך, אמרו עלוני הפרסום שהופצו בחודשים הראשונים לפעולתה, לפני שפרסום מפה לאוזן התפשט על פני כל המדינה, מאד פשוט ונטול סיכונים לחלוטין. חבר את האלקטרודות שלנו לראשך ולראש אהובתך, המשיכו העלונים, והמחשב שלנו יחשב את עתידכם ביחד ויחזיר לראשכם את הרגשתך כלפיו בעתיד. בלי בזבוז זמן על מערכות יחסים כושלות, תוך חמש דקות מרגע החיבור למחשב תדעו איך תרגישו בסוף הלילה הבא, תוך רבע שעה תדעו איך תסתיים השנה הראשונה ולאחר לילה ביחד תדעו האם תאהבו אחד את השנייה גם אחרי חמישים שנים ביחד. אין שום חשש לאכזבה, אם אינכם מתאימים תדעו זאת תוך שעתיים ותיפרדו כידידים ללא משקעי רגש. אזהרה: מכונת עד עצם היום הזה מחשבת את הסיכוי של שניכם ביחד ואיננה אחראית לגורמים חיצוניים המשפיעים על מערכת היחסים.

בראיון נדיר, התבדח ממציא עד-עצם-היום-הזה שהמכונה יוצרת יקום מקביל בו מעבירים שני הצדדים תקופת חיים ביחד ומעבירים את רגשותיהם בחזרה. אבל אף אחד לא מאמין ביקומים מקבילים.

"רוצה להתחבר למכונת עד-עצם-היום-הזה?" הפך להיות משפט הפתיחה האהוב על יחיאל. הוא לא טרח לחכות לפני שהציע את החיבור למכונה. "חבל לבזבז זמן, אם נתאים אז המכונה תאמר לנו" הוא תירץ לעצמו, ודילג מבחורה לבחורה- גם כאלו שבעבר לא היה טורח. שלוש פעמים בשנה הוא היה מוצא מישהי מושלמת, אבל תמיד אמר לה שיתקשר בעתיד, אם לא ימצא את האחת והיחידה. ספר הטלפונים שלו התמלא במערכות יחסים פוטנציאליות מושלמות, אבל הוא לא הפסיק לחפש אחר זאת שתהיה מעבר למושלמת.

עד שביקור אקראי אחד למכונה עם מישהי שפגש במקרה ברחוב פרש בפני שניהם את החיים האידיאליים ביחד. יחיאל ודנה לא חיכו, ותוך שבוע כבר קבעו תאריך לחתונה, מזמינים את המושלמים של שניהם.

בירח הדבש יחיאל נכנס לתרדמת. המומחים טענו שמוחו נכנע לבסוף לאינספור מערכות היחסים שחווה עד לסיומן, הגיע לרוויה והתנתק, חי את מאות שנות הזכרונות הסובייקטיביים. דנה, לעומת זאת, טענה שיחיאל פחד לחיות מערכת יחסים בחיים האמיתיים.נושא נכתב על ידי נשלח
  מכונת עד-עצם-היום-הזה אהבה מעבר לפינה 10:21 05/09/2004
  רעיון נחמד RiverLight 06:03 10/09/2004
  קצת יבש ונגמר מהר מדי יעל 10:21 12/09/2004
  זה נראה כמו מחווה לאתגר קרת. שלמקו 13:32 13/09/2004


מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.