בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
אני מסכימה
נכתב ע''י: יעל (IP Logged)
תאריך: 10:17 12/09/2004

מעבר לכך, אני בספק אם משפטים יתנהלו כפי שמתואר בסיפור אפילו בעוד עשרים שנה.

מבחינה טכנית הסיפור כתוב טוב, אבל כמו שציין קודמי אין פה עלילה והפואנטה מאוד חלשה בתור פואנטה. אולי פעם זה היה מצחיק, אבל היום זה ממש חסר טעם.

גם את הסיפור הזה כתבת לפני עשרים שנה? כי היום היה סביר שיהיה כתוב שם made in china. דווקא בטוויאן מייצרים מוצרים טובים :-)

חבל שבחרת למקד את כל הסיפור בפואנטה חלשה - כי לדעתי יכולת לקחת את הרעיון הזה הרבה יותר רחוק וליצור משהו חזק למדי. יש פה נקודה מאוד חשובה של הורים שלא רוצים את הילד שגידלו במשך שנה אחרי שגילו שהוא קצת פחות מוכשר ממה שהם קיוו. הם הרי לא תובעים סתם פיצויים, הם תובעים שיחליפו להם את הילד.
אילו היית ממקד את הסיפור בנקודה הזו במקום בנושא החיקויים - לדעתי היה יכול לצאת לך סיפור ממש חזק.

ראה לדוגמה את הסיפור "טיפת חלב" שהתפרסם באתר. שם יש רעיון על המצאה מהפכנית - אבל המיקוד של הסיפור הוא על השפעת ההמצאה על החברה. זה הדבר המעניין באמת.

לדעתי אתה צריך לנסות לעשות משהו דומה, ולהתמקד בהשפעה ההרסנית של ילדים בהזמנה על מבנה המשפחה ועל היחס בין הורים לילדים.

נושא נכתב על ידי נשלח
  היזהרו מחיקויים יעקב שקד 23:53 02/09/2004
  אין עלילה RiverLight 05:58 10/09/2004
  אני מסכימה יעל 10:17 12/09/2004

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.