בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
אהה... (מנסה להיזכר מי צייר פנטגרם)
נכתב ע''י: החתול העובר דרך שמלות (IP Logged)
תאריך: 01:19 26/07/2004

תחילה אומר ואציין כי אני, לפי חלק ניכר מן הדיעות, שייך למין הגברי ולכן ציינתי כי זהו צידו של הגבר. איני מתיימר לדעת את צידה של האישה במקרה זה או בכלל.

כעת, כשהפוליטיקלי קורקט מונח לו כך בכדי שאוכל לסגת אליו ולצטט עצמי בעת הצורך מבלי חשש משדים או רוחות רעות. אתיימר.
לדידי סקס טוב הוא סקס טוב לכולם. לכל אורכו יש בו עונג ומשיכה וסחף כזה שהסיום, הפואנטה, היא סיכום מוצלח לעלילה מצויינת. פואנטה מוצלחת עוד יותר היא כזאת שיש בה מסר (לדוגמא אם הכותב מחוייב לעבודתו ומתכנן לכתוב סאגה שלמה בשימוש מושא כתיבתו).

ההבדל יימצא בסקס הרע.

כמובן שמניחים אנו כי לא מדובר בסקס כושל, אלא כזה שיש בו פואנטה לאחד מן הצדדים. הרי שבסיפור שכזה, מייגע וזוחל, משעמם וקלישאי שלעיתים אף דורש תפילת "הפחד הוא קוטל הבינה..." בכדי שהקורא לא יירתע מקריאתו, יש בו לרוב פואנטה כשמדובר בגבר. פואנטה רעה או טובה, היא קיימת.
מה לעשות, זאת מכונאות פשוטה, כמו ההבדל בין קליק אחד של עכבר להתקנה של תוכנה כבדה ומסובכת. תקני אותי אם אני טועה.
כמובן שאין זאת בכדי לאמר שאישה אינה יכולה למצוא פואנטה בסקס רע. ודאי שבעולם עתיר טכנולוגיה כשלנו, קל למצוא פואנטה במחיר שווה לכל נפש. אולם בהיעדר אותה הטכנולוגיה, למיטב ניסיוני הצנוע אם הסיפור רע אז בד"כ אין פואנטה. כמובן שיכול להיות שנפלתי קורבן למזימה נשית חדשה של זיוף "אי אורגזמות". אם זה המקרה מסיר אני את דבריי ומתכונן ברוב הדר לאכול את המוניטור שלי (כמו שאמרה פעם מישהי).

מייאו (ניסה החתול לשרוט לו פנטגרם משלו בתקווה שיעלה איזה שד משאול שיהווה לו עזר שכנגד. אלאס, השטן החליטה לשלוט רק שדה אחת ויחידה, בת לילית. מלקק הוא את כפותיו ומתכונן לחמוק אל הצללים).

נושא נכתב על ידי נשלח
  חוק שימור האנרגיה Chicken 07:35 23/07/2004
  אחרי שתי פסקאות NY 00:51 25/07/2004
  RE: אחרי שתי פסקאות Chicken 10:32 25/07/2004
  תשובונת חלקית החתול העובר דרך שמלות 13:25 25/07/2004
  סתם תהייה צדדית: Boojie זומנה לכאן בפנטגרם 15:04 25/07/2004
  אהה... (מנסה להיזכר מי צייר פנטגרם) החתול העובר דרך שמלות 01:19 26/07/2004
  היי, אם אתם אוהבים סקס למה לא קראתם comet girl 01:26 26/07/2004
  קידום ללא בושה (או - עכשיו אני אקרא).[[ל''ת]] החתול, שמלות. 01:38 26/07/2004
  ד''א אפשר להשאיל את הפנטגרם הזה ? [[ל''ת]] החתול 04:03 26/07/2004
  בבסיסו הרעיון מזכיר בתחילה מייק 01:18 26/07/2004
  אולי זה קצת מאוחר להגיב Saruman was here 08:03 30/08/2004

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.