בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
RE: הערות והצעות
נכתב ע''י: comet girl (IP Logged)
תאריך: 04:34 18/07/2004

לי הפריעו כמה דברים עיקריים.
ההתנהגות של רוית בתחילת הסיפור, ההתנגדות ההיסטרית שלה לשמוע מי זה בני (או דני) ומדוע הוא רוצה לדבר איתה מוגזמת ונטולת פשר. אם בא אליך בנאדם הביתה אתה לא זורק אותו מייד מכל המדרגות רק כי אתה לא יודע מי זה, בטח לא בלי לתת לו להסביר, ובכמות המלל שהוא בזבז על "תני לי להסביר" הוא כבר היה יכול לומר לה מיהו פעמיים.
משום מה לא ברור למה רוית מסרבת כל כך בתוקף להאמין לחבר הראשון ואז מאמינה לשני מייד ובלי בעיה (הפרצוף האמין שלו לא ממש מסביר את זה היטב). ונראה לי שהשחור והלבן פה חדים מדי, אולי היה ראוי להוסיף גווני אפור לשני הדמויות, ולא להסתפק בהסבר של ה"חבר" השני אלי, מדוע הוא טוב והשני רע וזהו. נראה שרוית פה עוברת מאגרסיביות לפאסיביות בלי תחנות ביניים.
דבר שלישי ואחרון, הקרב בין החבר הטוב לרע הוא רעיון נחמד, אם כי פירוט העלבונות והקרב קצת מייגע, אבל אם החברים הם חברים שקיימים רק בילדות, המעבר לדמות הבוגרת שלהם וההתייחסות אליהם כאל חברים בבגרות (מעשן לידי, נותן לי לנהוג ולשתות.. לא עזר לאבד את הבתולים) היה לי צורם. בכל זאת אם הפונקציה שלהם קיימת רק בילדות, הצורה שלהם צריכה להישאר ילדותית לדעתי, או לפחות העלבונות (שבר לי את הטושים, איבד לי את הדובי) כי אחרת זה מאבד כל קשר לחברים דמיוניים (לרוב התיכוניסטים הרי כבר אין כאלה, בטח לא בצבא).
בכל מקרה בהצלחה, הרעיון יפה, אשמח לקרוא את השכתוב.

נושא נכתב על ידי נשלח
  רעות שכזו באר שבעס לוקוס 04:45 15/07/2004
  הערות והצעות NY 02:12 16/07/2004
  RE: הערות והצעות באר שבעס לוקוס 06:49 17/07/2004
  RE: הערות והצעות comet girl 04:34 18/07/2004
  RE: הערות והצעות באר שבעס לוקוס 10:42 20/07/2004

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.