בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
תנו למות בארץ הזאת
נכתב ע''י: רז (IP Logged)
תאריך: 11:49 26/06/2004

פאהד ידע שאין סיכוי שיבחינו בו כאשר הוא עומד בקצה החשוך של הסמטה, אך הדבר לא מנע ממנו לרעוד בפחד בכל פעם בה הוא שמע את רעש המנוע של ג'יפ העובר ברחוב הסמוך. הביטחון המסכל תפס את כולם, ועכשיו הם חיפשו רק אותו.
"מה העניינים, גבר?" נשמע קול מאחוריו. פאהד הסתובב בבהלה. "עדי?"
"כן, מה אתה כזה לחוץ?"
פאהד נאנח בהקלה. "הביטחון המסכל מחפש אותי."
"נו, אז מה עוד חדש. בחייאת, תירגע."
פאהד לא היה יכול לראות את עדי בחשיכה, אך דמיונו יכול היה להשלים את הפרטים על סמך מפגשים קודמים: גבוה, שרירי, שזוף – בוגר יחידה קרבית, ממושקף – תוצאה של לילות של קריאת חומר אקדמי לקראת התואר אותו הוא סיים בהצטיינות, לבוש בחליפה יקרה – עדות להיותו מנהל מצליח בחברת היי-טק. "מלח הארץ", כמו שהיהודים אוהבים לומר.
"הבאת את הסחורה?"
עדי הניח בידו את קופסת הגלולות. "סירוגן 510. לוקחים מזה פעם ביום במשך שבועיים, והגוף שלך משתחרר לגמרי מההתמכרות לניקוטין."
פאהד התבונן בקופסה בחשדנות. "אתה בטוח במה שאתה אומר?"
"במאה אחוז. זה עובד יופי על התאילנדים והסינים שמגיעים לעבוד אצלנו. ותאמין לי, אתם צריכים להגיד תודה – מה שהאמריקאים מכריחים אתכם לעשן זה זהב לעומת הזבל האורגני שהם מוכרים למדינות מזרח-אסיה."
"כן, ממש תודה צריך להגיד להם." פניו של פאהד היו מלאות תיעוב. "הם נותנים לנו מה שאנחנו רוצים – שזה מה שהמושחתים במועצה המחוקקת רוצים, שזה בעיקר עוד נשק ועוד כסף לחשבונות הבנק שלהם – ובתמורה הם מסכימים להציף את השוק שלנו עם הרעל הזה. אתה יודע שהם מחלקים סיגריות חינם לילדים בחטיבות הביניים פה, כדי למכר אותם מגיל צעיר?"
עדי הרים את ידו בתנועת מחאה. "היי, אותי אתה לא צריך לשכנע. אני פה בשביל השליחות."
פאהד עמד להכניס את קופסת הגלולות לכיסו, אך ברגע האחרון התחרט. הוא הוציא מתוכה גלולה, בלע אותה במהירות, ואז הוציא מכיסו חפיסת-סיגריות והשליך אותה בהפגנתיות על אחת מערימות האשפה בסמטה.
"אתה יודע," מלמל עדי "יש אצלנו אנשים שהיו מוכנים לשלם הרבה כסף בשביל הדבר הזה שזרקת כרגע. אפילו שאם הם יתפסו אתו, זה עונש מאסר בפועל."
פאהד הנהן. "כן, לכם היהודים יש מזל, אתם חברים של האמריקאים, הם מוכנים שתהיו חלק מתוכנית ה-'אויר נקי' שלהם. אנחנו, לעומת זאת, צריכים להיות המזבלה שלהם, כדי שהחברות טבק אצלם לא יפשטו רגל. עכשיו תסלח לי-" הוא פנה לצאת מהסמטה "-אני צריך לעבוד על להקים תא חדש."
"תא חדש?"
פאהד הסתובב לעברו. "לא שמעת? הביטחון המסכל עצר את כולם אתמול. אם לא הייתי מאחר למפגש, הייתי עכשיו בכלא."
"מה זאת אומרת עצרו את כולם? אתה היחיד שנשאר מהתא?"
"כן, אני היחיד. איזה מין שאלות-"
ג'יפ שעצר בחריקת בלמים בקצה הסמטה קטע את דבריו של פאהד. שני השוטרים שזינקו ממנו תפסו אותו וגררו אותו במהירות לעבר הרכב. הוא התבונן בעדי במבט מופתע ומאשים גם-יחד, עד שנעלם בתוך הג'יפ.
עדי ניגש לגנרל במושב הנהג. "אז זהו? גמרתי אתכם?"
הגנרל הנהן. "הוא אומר שהוא האחרון. אני מודה לך בשם האינטרסים של העם הפלסטיני."
"אני עדיין מחכה לתשלום שלי."
הגנרל העיף בו מבט מלא בוז והושיט לו קרטון של סיגריות. "יצרנו קשר עם המשטרה אצלכם. הם אומרים שאם אתה מתחייב לא לעשן את הדברים האלה בפומבי, הם יעלימו עין. תעשה חיים."
עדי הוציא סיגריה מתוך אחת החפיסות בקרטון שהושט לו, הדליק אותה, ובהנאה רבה שאף לתוך ריאותיו את העשן בעודו צופה בג'יפ המתרחק.

נושא נכתב על ידי נשלח
  תנו למות בארץ הזאת רז 11:49 26/06/2004
  הרעיון נחמד מאד, NY 01:26 27/06/2004
  קצת חלש יעל 07:39 27/06/2004
  למה? מייק 01:50 28/06/2004
  מה שאני הבנתי מהסיפור יעל 01:59 28/06/2004
  אהה. זה באמת הגיוני עכשיו. מייק 06:18 28/06/2004
  אבל הכל מוסבר שם יעל 14:29 28/06/2004
  יעל כבר ענתה על מרבית השאלות, תוספת רז 10:01 09/07/2004
  עם כל הכבוד. החתול שעובר דרך שטויות 12:46 09/07/2004
  זה כבר עניין אחר לגמרי. רז 12:54 09/07/2004
  נכון, אבל. מייק 01:50 11/07/2004
  לא בטוח יעל 11:48 11/07/2004
  אבל זה רק סיגריות יולי 12:44 08/07/2004
  נכון, אבל- רז 09:56 09/07/2004

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.