בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
היו היה
נכתב ע''י: נעם (IP Logged)
תאריך: 15:55 18/05/2004

לפני שנים רבות, בארץ רחוקה רחוקה...
אי שם, בגלאקסיה אחרת...

שמתם לב איך שכל סיפורי הפנטזיה והיצורים ממחוזות הדימיון, תמיד נדחקים למקומות רחוקים וזמנים אחרים? זה לא במקרה, אתם יודעים. יש סיבה, סיבה טובה, שזה כך. אתם מבינים, אם לא שומרים על סיפורי הפנטזיה במקומות רחוקים. אם מאפשרים להם לקרות עכשיו, ולא בעתיד רחוק או עבר נשכח. אז בסוף הם מתרחשים כאן ועכשיו. זה מתחיל בקטן: אנשים רואים יצורים מוזרים, מכירה של קריסטלים, נרות קטורת ושאר רכיבי קסם, בגדים לחתולים... דברים כאלו, אתם יודעים. החייזרים, טרולים ופיות באים אחר-כך.

אני יודע מה אתם חושבים: אז מה? שיבואו. אנחנו תמיד היינו מדינת עלייה. נסתדר איתם בדיוק כמו שהסתדרנו עם העלייות ממרוקו ומרוסיה. אז זהו, שלא. בטח, אף אחד לא יתנגד שנסיכה תגור בדירה מולו, או שאביר על סוס לבן יעבור לו סתם כך בשכונה. אבל האם אתם גם רוצים להתחרות על המשרה שלך עם אלף שיש לו "רק" שלוש מאות עשרים ושבע שנים ניסיון קודם בתפקיד? או לגור קומה אחת מעל לדרקון? שלא לדבר על זה שצריך יהיה לסגור את כל הגשרים בעשר בערב, כי הטרולים הולכים לישון. ורוב החייזרים על סמים גם ככה.

אבל זה לא הכי גרוע. הפיות הן הכי גרועות. וזה לא שהן מרושעות מטיבן כמו, נגיד, הערפד או איש-הזאב המצויים. אבל יש להן, איך לומר... חולשה? כן, חולשה לטיפה המרה. זה, וחוש הומור מוטל בספק, לא מהווים שילוב מוצלח גם בטוב שבזמנים. עכשיו, תוסיפו למשוואה גם מטה קסמים טעון וקצת אבקת פיות... המראה של שכונה אחרי ערב פיות בבר יגרום גם לצייר סוריאליסטי ללכת לחפש כדור אספירין. וזה אולי המקום להעיר, אם אי-פעם ייצא לכם לפגוש פייה בבר, *אל תתחילו איתה!* ולא משנה כמה חמודה היא נראית. כמו שיותר מקרפד אחת יכול להעיד, זה לא חכם.

מה שמזכיר לי - גם גשם של צפרדעים זה די באסה.

כדי שזה לא יקרה, אני נמצא פה. התפקיד שלי הוא לשמור את הסיפורים במקומם - רחוק מכאן. בעת העתיקה, כשאמנות פגאניות מילאו את העולם באלים ויצורים מיתיים מאחורי כל שיח, המצאתי את המונוטיאיזם. כשהכנסיה הקתולית הכניסה אל העולם קדושים ומלאכים - את ההשכלה. נגד המיתולוגיה הסינית הפעלתי בירוקרטיה. ונגד הוודו בניו-אורלינס, מיסחור. עכשיו ישנה פנטזיה אורבנית, קסם ברחובות עירינו. יופי, כאילו שפיגועים זה לא מספיק גרוע. טוב, לא נורא, נעצור גם את זה. דרך-אגב, מה צריך בשביל להתחיל כאן מלחמה אזורית כוללת?

נושא נכתב על ידי נשלח
  היו היה נעם 15:55 18/05/2004
  מי לא הכין שיעורי בית?... NY 22:24 18/05/2004
  היי היי מה זה היה ? Rene 00:02 19/05/2004
  נו, טוב... אז לא הלך... נעם 08:40 22/05/2004
  אם אתה חושב שהדרך הנכונה NY 13:52 22/05/2004

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.