בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
ושוב פעם אתה צודק
נכתב ע''י: Sherlock (IP Logged)
תאריך: 09:34 18/05/2004

והפעם אתחיל מהסוף.
נכון נכון נכון הסיפור איטי מדי ואני באמת צריך להוסיף קטעים יותר דינמיים זה גם מה שהיה חסר לי, פקחת לי את העיניים.
לגבי הבעיות שהעלת, כנראה שאני צריך לפרט יותר:
לגבי העונש שנבחר (חינוך מחדש) הוא יעיל כלפי עמיר, כי עמיר ניסה לחרוג מהמסגרת הקיבוצית ולהצטרף לאירגון אחר. למעשה אף אחד לא יודע כי עמיר בעצם רוצה להתבודד, מבחינתם הוא ניסה לפרוש מן הקיבוץ ועליו להתחנך כדי שיוכל לחזור.
לגבי עלמה, סביר להניח כי לא תוכל לגבות אתנן משני אנשים שחולקים איתה את אותה ביקתה, אולי בכך יש משום אקט חינוכי עבורה.
יש גם את עניין הפחתת הלחץ או בפשטות צרף לעונש בני זוג ממינים שונים בכדי להמנע מלחצים מסוג מסויים.
ובנוסף הרי מדובר בגוף טוטאליטרי , למה שהעונש יתאים למעשה?
האם גלות בסיביר מתאימה לעברות שהיו ברוסיה בתקופת המשטר הקומוניסטי?
ובאותו עניין, האם אנשים שגלו לסיביר נבדקו כל יום, האם היה אכפת למישהו אם הם מתים או חיים?

לגבי העוף, זה לא משהו גדול.
בסך הכל הדם שהיה מרוח על עלמה היה שייך לניית'ן ולא לעוף, היא הייתה צריכה להוציא ממנו את השתל. היא הסתובבה עם השתל של ניית'ן כלומר הוא "היה בסביבה" כל הזמן ולכן אף אחד לא נתקף בבחילה.
האם התיאור שנתתי לא מובן מהסיפור ?!

לגבי סיפור קצר מול נובלה, קשה להחליט אבל נראה לי שבסוף אצטרך ללכת על נובלה (יש יותר מדי פרטים שאני לא רוצה לוותר עליהם)
בכל אופן, באמת פקחת לי את העיניים.
תודה
מיכאל

נושא נכתב על ידי נשלח
  בדד Sherlock 01:35 11/05/2004
  קודם כל, נעם 13:45 17/05/2004
  אני חושב שאתה צודק ברוב העניינים Sherlock 22:49 17/05/2004
  לפי דעתי, נעם 09:11 18/05/2004
  ושוב פעם אתה צודק Sherlock 09:34 18/05/2004

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.