בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
כוכבים
נכתב ע''י: shif29 (IP Logged)
תאריך: 18:48 20/02/2004

אני בחור טוב, בסך הכל, ותמיד סומך, אפשר להגיד שאני נאיבי, אבל יש לי באג. לכל העולם יש אצלי קרדיט עד הסוף, אבל אם עושים לי קטע, מועלים באמון שלי, זהו. אני לא שוכח את זה בחיים. ועל זה בדיוק חשבתי איזה ערב כשהלכתי לי ברחוב עם הידיים בכיסים,
ואז הסתכלתי על השמיים והיו בהם פחות באופן ברור.
התמונה לא הייתה מלאה. לא שאני מכיר את הכוכבים כולם, אבל יש לי מושג, מרוב הפעמים שהרמתי מבט בלילות כמו זה, כשהשמיים נקיים ואפשר באמת לראות ככה, הכל.
אז היה חסר הקבוצה עם היד, וזאת שפעם אמרו לי שהיא עגלה או דובה או שתיהן, אז הראש שלה לא היה בכלל.
אולי זה לא אומר כלום, אבל בימים שאחר כך לא היה לי ספק וממש לא הבנתי איך אנשים לא שמים לב לזה. פחות ופחות באופן ברור.
קניתי מפה. של השמיים, והתחלתי לסמן כל לילה מה חסר. לא היו כמעט לילות מעורפלים, כאילו השמיים אמרו אנחנו לא מסתירים את העזיבה שלנו. לא טרחו להתנצל. כוכבים שהיו שם כל הילדות שלי, לא שאני חושב שהעולם סובב מסביבי.
ואז הגיע הלילה שבו לא היו בכלל כוכבים. אנשים מה אתם ישנים? חשבתי, נכון, היה לילה אבל מה עם שומרי לילה ועובדי לילה? ואנשי לילה כמוני? אלה שמשוטטים ברשת מה הם לא רואים מה קורה? לא יכול להיות שאני היחיד שמסתכל
כמה ימים לא הסתכלתי. לא הייתי מסוגל לשלוח מבט לשמיים, המראה של שמיים שחורים לגמרי בלי אף כוכב, היה מחריד מדי. לא יכולתי לדבר על זה עם אף אחד כי כולם התנהגו כאילו זה רגיל. או לא שמעו אותי או לא הבינו, כששאלתי את ארון חבר שלי מה דעתו הוא אמר לי עזוב, זה עניין של ראות וצלילות של השמיים. היה נראה לי שהוא סתם זורק מושגים ושהוא יודע יותר ממני.
טוב, אחרי שבוע הרמתי מבט לא יכולתי יותר לא להסתכל, ופתאום, אחרי כמה שניות של כלום, פתאום הם התחילו להופיע. אחד אחד, לא לפי סדר אבל בהיבהובים, הם נראו שיכורים לגמרי, ואני די בטוח שאחד מהם קרץ לי. הם לא היו יציבים, הם התנדנדו על המקום שלהם, והסתחררו קצת.
אם לא הייתי יודע שהם חפצים, הייתי מוכן להישבע שהם היו באיזו מסיבה ושתו כמו פסיכים. אני חושב שראיתי אחד מהם מקיא ניצנוצים צהובים, שנראו לי כמו בירה. אבל אולי אני טועה.
וזהו, מאז לא חזרה התופעה. אבל אני לא שכחתי את זה. ועד היום כשאני יוצא עם המשפחה לטיול בצפון נגיד, ואנחנו מנסים לא ללכת לאיבוד, אישתי אומרת לי אתה יודע שאתה יכול לנווט לפי הכוכבים, אני תמיד אומר לה - השיכורים האלה? בחים לא. לא סומך עליהם.
פעם אחת הם עשו לי קטע פעם אחת, אבל אני כזה. מאמין מאמין עד שנעלמים לי, ואז, אין סיכוי שאני אשכח להם את זה.נושא נכתב על ידי נשלח
  כוכבים shif29 18:48 20/02/2004
  RE: כוכבים ח. א. 03:47 22/02/2004
  אה, ועוד סופר ניטפוק ח. א. 03:51 22/02/2004
  RE: אה, ועוד סופר ניטפוק shif29 08:48 22/02/2004
  ניטפוק... ח. א. 07:16 24/02/2004
  RE: ניטפוק... shif29 משחקת אותה אבשלום קור 09:46 24/02/2004


מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.