בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
אהבתי את הסיפור
נכתב ע''י: דובדבן מתקתק (IP Logged)
תאריך: 15:46 22/01/2004

הרעיון מעניין, ומשתמש בצורה יצירתית בכמה קלישאות.
דבר קטן - גם אם מבחינה לוגית עניין ה"כרזות הצבעוניות בכל השפות בעולם" הגיוני, זה עדיין העביר לי תחושה קצת מבחילה במתיקות ובאוטופיות שלה.
אני לא בטוח מה אני הייתי מעדיף - שהסיפור יסתיים כמו שהוא, או ללא התפנית. מצד אחד, עם התפנית, יש קצת עלילה בסיפור. בלעדיה - הסיפור יהיה יותר קלישאי ויעביר כמעט רק אווירה. מצד שני, התפנית גורמת לסיפור להיות עליז ומתוק מדי לטעמי, ומוציא את העוקץ מהאוטופיה המתוארת. עם זאת, אולי זה רק כי אני אדם ציני ומריר, והפי אנד לא עושה לי את זה.
אולי היה יפה יותר לסיים את הסיפור באיזה פתרון ביניים שבו ירון "נענש על חטאו" ולו חלקית ולא הכל בא על פתרונו בשלום.
נראה לי שהפסקה האחרונה עם דברי ההסבר של דנה ארוכה וטרחנית מעט, ואולי היה עדיף שיתקיים דיאלוג עם איזשהן תגובות של ירון.
חוץ מזה, אולי מעניין יותר להעביר את הנושא תוך הדגשת הכואב שבמאורעות. עולם שלם, אלפי תרבויות, וכל החיים הישנים - ננטשים. החזרה לגן העדן ודאי לא קלה...
בכל אופן, הסיפור ממש נגע בי, כמו שהוא.

נושא נכתב על ידי נשלח
  מחר מכבים את השמש comet girl 02:59 21/01/2004
  אהבתי את הסיפור דובדבן מתקתק 15:46 22/01/2004
  סיפור חמוד יעל 13:57 23/01/2004
  RE: סיפור חמוד דבי ינקו 05:47 24/01/2004

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.