בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
צודק חלקית
נכתב ע''י: טרי רוז (IP Logged)
תאריך: 11:04 06/01/2004

מבחינת האופן שבו מבזבזים אנשים בישראל, אבל אותם אנשים לא זוכים בדרך כלל להערכה ולידע של האנשים שלמעלה על הכשרון, ובגלל זה הם מוצבים בתפקידים שלא מנצלים את הכישורים שלהם. דווקא אותו יונתן בר עוז שלך זכה לתהילה עולמית, אפילו אם השכפול שלו ישמיד בטעות את הגזע התבוני הראשון שהאדם נתקל בו, יש סיכוי טוב שינסו להעלים את זה ולהמשיך לתת לו תפקידים מכובדים (מאותה סיבה שאתה העברת בסיפור, גנרלים מאבדים דרגות, אנשים לא מקבלים מה שהם רוצים, אז מכסתחים ומכסים עדויות).

משהו אחר בסיפור הפריע לי מאוד - העובדה שאותו יונתן משוכפל שונא את המקור שלו ולא מספר לעולם, הדמות שיצרת מיד סיפרה לעיתונאית סיפורים משפילים על המקור שממנו בא, איך זה שלא הלך ישר למדיה העולמית וסיפר מי היה באמת אותו יונתן? (כמו לדוגמא היום, עם סיפורי משפחת המלוכה באנגליה שנמכרים בספר שנכתב ע"י המשרת).

אני מצטרף לניר בעניין הזהות הדומה שצריכה להיות לשכפול ולמקור, אבל אם כבר החלטת ליצור דמות שלא אוהבת את החומר שממנו קורצה, זה דווקא נשמע לי מעניין ואפילו קצת מקורי, ורק צריך לתת סיבה הגיונית לכך שהאדם קיבל רק את הזכרונות ולא את התחושה של - אני יוני יוני התותח

טעות בניסוי? יכול לגרום לכמה דמויות שונות שלכל אחת מהן חלקים אחרים - לאחת המזל העצום של המקור, לשניה רק הזכרונות, השלישית לא זוכרת דבר אבל יודעת שהיא שווה הרבה ולא מבינה כל כך למה.

בקיצור, רעיון נחמד מאוד, יכול להתפתח למליון כיוונים עם קצת הקדשה לפרטים הקטנים שמסביב, וזהו.

לילה טוב

נושא נכתב על ידי נשלח
  מעשה אבות רז מנסה את כוחו 07:03 05/01/2004
  אפשר, לדעתי, לפתח יותר. NY 05:22 06/01/2004
  רשמתי לפני. תודה. רז 05:37 06/01/2004
  צודק חלקית טרי רוז 11:04 06/01/2004
  יש לי אולי תשובה לעניין השתיקה יעל 14:19 23/01/2004
  סיפור חמוד comet girl 03:16 21/01/2004
  מצחיק. מאוד אהבתי יעל 14:21 23/01/2004

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.