בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
לא בדיוק
נכתב ע''י: Sherlock (IP Logged)
תאריך: 03:23 10/12/2003

הניסוי ביבשת אמריקה די נקטע , לא ?
חוצמזה , אם אני לא טועה קיימת סברה שהמתיישבים הראשונים באמריקה , הגיעו מאירופה ( רוסיה של היום ) לאלסקה ומשם דרומה לכל אמריקה , כך שאני לא בטוח לגבי הדמיון בניסויים.

לגבי הסביבה , לא רציתי להכביר פרטים מכיוון שגם כך הסיפור מעט טכני לטעמי , מה גם שפרטים אלה לא נוגעים לרעיון העומד בבסיס הסיפור כלל ועיקר.

החיות והצמחים אמורים להיות לא מבוייתים ככל האפשר , ייתכן והייתי צריך להדגיש זאת.
ולבסוף, את מה שאתה מזכיר פספסו הגודווניסטים , בנוסף לא נטען בסיפור כי אנשים ברמה של תקופת האבן ישלטו בכוכב ובבעלי החיים ( במיוחד הטורפים) לשם כך הזכרתי את שרשרת המזון , ולא מיקמתי את האדם בראשה .
נראה לי כי הסברה הגודווניסטית הייתה כזאת "בני האדם הם היצורים האינטליגנטים ביותר , ולכן אין ספק כי הם ישלטו בסביבת הניסוי , גם אם יגיעו לכך רק אחרי אלפי שנים".
הרעיון בסיפור מדבר על כך שהנחת הבסיס הזאת כבר לא תקפה , ולכן לא בטוח כלל מי ישלוט בכוכב , הקונפליקט מתחזק כאשר ברור לחלק מהאנשים בצוות הספינה כי זאת האנושות היחידה אין אנשים אחרים על כדור הארץ.

דרך אגב , מה אתה אומר על בפיסוק ??!!

נושא נכתב על ידי נשלח
  עתיד? - סיפור עם סוף Sherlock 23:57 08/12/2003
  חבל גל 01:14 09/12/2003
  RE: חבל Sherlock 01:25 09/12/2003
  ראשית, לעניין השמדת ארץ - גל 06:32 09/12/2003
  RE: ראשית, לעניין השמדת ארץ - Sherlock 06:45 09/12/2003
  הערה קטנה אודווין 15:44 09/12/2003
  לא בדיוק Sherlock 03:23 10/12/2003
  ביקורת דובדבן מתקתק 08:06 20/12/2003

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.