בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
הרי לך:
נכתב ע''י: NY (IP Logged)
תאריך: 01:38 10/12/2003

רעיון: כל נושא "חייזרים מתקדמים מתערבים בתהליך ההתפתחות האונשות", "התאגיד הגלקטי" ו"החייזרים לא מעריכים נכונה את האנושות" נלעסו בהמון אופנים שונים בהמון סיפורים וספרים. נכון, אף אחד לא כתב בדיוק את מה שאתה כתבת. מצד שני, אין במה שכתבת שום דבר מיוחד או מעורר מחשבה. אם נביט על הסיפור מנקודת המבט הקלאסית של השאלה הבסיסית של המד"ב - "מה אם?" (אצלך: מה אם כדור הארץ נמצא בתחום השיפוט של תאגיד חייזרי מתקדם ומה אם החייזרים ממעטים בערכנו?") - נראה שהשאלה שלך דומה מאד להמון שאלות אחרות שנשאלו עוד בשנות השלושים והארבעים של המאה העשרים.
ב. אולי הייתי צריך להגיד "נסיונות בהומור קלישאי". הרי לך:
"מדענים כידוע מעולם לא הצטיינו בלהסביר דברים מסובכים... כי גם יושבי ראש כידוע מעולם לא הצטיינו" וכו'.
"'איזו בעיה' חייך היו"ר 'הביאה אתכם' ליקק את שפתיו" וכו' וכו'.
"קורולציה סטטיסטית (אגב - צ"ל קורלציה, ועדיף להשתמש במילים עבריות כגון "יחס ישר" או "קשר הדוק" או משהו) מדהימה בין המקרים שבהם דיבר לאט לבין צרות"
וכו'.
ד. מה שהמורה אמרה לך לא נוגע למילה "אמר", חד וחלק. (הומור קלוקל: "הזכיר המזכיר" - אולי לא התכוונת לכך, אך זה נראה כמשחק מילים ילדותי.)

ועוד דבר: אל תשתמש בקיצורים. כתוב "מספר" ולא "מס'", "קבוצה" ולא "קב'", "על ידי" ולא "ע"י" וכו'.

אני ממליץ לך מאד לקרוא את המאמרים המצורפים לכללי הפורום שלנו (ראה קישור גדול ומהבהב בראש העמוד), ובייחוד את לקסיקון טרקי סיטי ואת רשימת הקלישאות הגדולה.

נושא נכתב על ידי נשלח
  ירח ירח, ספר לי סיפור הזחלמים 13:58 06/12/2003
  כבר קראתי את הסיפור הזה - היכן? NY 06:56 08/12/2003
  היכן? - בחבילת ליקטור[[ל''ת]] גל 01:02 09/12/2003
  RE: כבר קראתי את הסיפור הזה - היכן? הזחלמים 00:11 10/12/2003
  RE: כבר קראתי את הסיפור הזה - היכן? הזחלמים 00:18 10/12/2003
  הרי לך: NY 01:38 10/12/2003
  RE: הרי לך: הזחלמים 01:52 10/12/2003

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.