בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
פאן.קון - סדנת הכתיבה!
נכתב ע''י: אסטרו-נעמי בתפקיד (IP Logged)
תאריך: 12:03 20/07/2003

בכנס פאן.קון ("על חובבים, בשביל חובבים, על ידי חובבים!") שיערך ב- 31.7 בפארק הירקון
(פרטים באתר הכנס, http://icon.sf-f.org.il/fancon2003 ) תיערך סדנת כתיבה, החל מ- 11 בבוקר ועד צאת הנשמה. מנחה הסדנא יהיה ניר יניב, שהקים ושולט ביד רמה בפורום הסיפורים של אתר האגודה, http://www.sf-f.org.il/static/forum2frame.html .

*סדנת כתיבה*, אם עדיין לא ביקרתם באחת כזאת, היא סדנה המאפשרת לחובבי מד"ב כותבים לקבל פידבק כנה ואמיתי על הסיפורים שלהם, יחד עם בונוס - הצעות לשיפור. הן נפוצות מאוד בחו"ל, וניל ("האליל") גיימן הגדיר אותן בתור "הדרך הכי טובה לסופר חובב לשפר את הכתיבה שלו". מאותו חו"ל הגיע הפורמט שלהן דרך המדריך המופלא לכותב המד"ב המתחיל, "לקסיקון טרקי סיטי" (http://www.sf-f.org.il/story.php3?id=167 ): כל משתתף מביא סיפור מוכן במספר עותקים כמספר המשתתפים בסדנה (10-12 אנשים), ומקריא אותו בתורו. שאר המשתתפים, כל אחד בתורו ובניצוחו של מנחה הסדנה, נותנים ביקורת (בונה!) חיובית ושלילית ומציעים שלל הצעות לשיפור. בנוסף נהוג לשלב את הסדנה עם אוכל, שתייה ומפגשים חברתיים לריפוי האגו הפגוע והיחסים החברתיים של המשתתפים אחרי הביקורת.

לסדנת הכתיבה בפאן.קון *חובה להרשם מראש!* וזאת כדי להמנע מעודף משתתפים או חוסר בסיפורים. מתוקף מיעוט המקומות, ההרשמה היא על בסיס "כל הקודם זוכה". כדי להרשם יש לשלוח דוא"ל לכתובת storyworkshop@walla.co.il , ולציין שם, שם משפחה וגיל, ולחכות לדוא"ל שיגיד לכם שיש לכם מקום בסדנה, כמו גם כמה עותקים של הסיפור יש להביא לכנס.

שימו לב!
- לא תתאפשר השתתפות בסדנה בלי הרשמה מראש!
- לא תתאפשר השתתפות בסדנה בלי סיפור שלא פורסם קודם לסדנה, מודפס במספר עותקים כמספר המשתתפים.
- הסדנה תיערך במשך מרבית או כל הכנס, במקביל לפעילויות האחרות - משתתף בסדנה מחויב להשתתף בכולה (כדי לספק ביקורת לכל המבקרים!), ו*לא* יוכל לפרוש כדי להשתתף בפעילויות אחרות, אלא אם היא תסתיים לפניהן.
- הפסקה של כשעה בסדנה תיערך במקביל להפסקת צהריים בכנס.נושא נכתב על ידי נשלח
  פאן.קון - סדנת הכתיבה! אסטרו-נעמי בתפקיד 12:03 20/07/2003


מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.