בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
בגדול מאוד אהבתי
נכתב ע''י: יעל (IP Logged)
תאריך: 13:07 21/07/2003

בנוסף למה שכתב NY, היה עוד מקום אחד שבו כתוב: "חמש שקל" - שוב, לא בתור דיאלוג אלא בתור טקסט של המספר. בבקשה תתקן את זה. זה נורא ואיום. (בתור טקסט של מוטי - מצוין. בתור טקסט של המספר - רע).

לגבי סצינת הכמעט אונס, אני ממש לא מסכימה עם בייזל. לדעתי היא היתה מאוד במקום, ומאוד מתאימה למוטי (כתבת שהוא היה שתוי, זה הגיוני שהוא יאבד שליטה). אתה לא צריך להוריד אותה.

בסוף, הקטע עם הסוסים, זה ממש להאכיל את הקוראים בכפית. איזו כפית, להוריד להם את זה בזונדה ישר לקיבה. אני ניחשתי שהילד יהפוך לסוס כשהוא ברח מהבית (הזכיר לי את פינוקיו, זו הסיבה - היה הקטע עם החמורים שם), והסוגריים שכתוב בהם שעכשיו יש עשרה סוסים היו ממש ממש מיותרים. היה עדיף לרשום שהשוטרים ספרו עשרה סוסים כחלק מהבדיקה שלהם או משהו כזה. כמו ש NY כתב, כמעט כל מקום בו יש סוגריים, ניתן להשמיט אותן בלי לפגוע בסיפור. במקום הספציפי הזה זה ממש זועק לשמים. אל תרשום במפורש שהיה שינוי במספר הסוסים. אתה יכול לסמוך על הקורא שיזכור שקודם היו תשעה.

מאוד אהבתי את הדרך שבה שילבת את סיפורי המשנה השונים. עם זאת, היה חסר לי עוד קצת שילוב בין מימון למוטי ודנה. ממש ציפיתי שתהיה איזו אינטרקציה בלונה פארק או אפילו בדרך הביתה לפני/בזמן ניסיון האונס. עשית את זה כל כך יפה קודם, שזה היה חסר לי אחר כך. הסיפור של מימון קצת נפרד מהשאר, וזה פגם לי.

אבל למרות הכל אהבתי את הסיפור ונהניתי לקרוא אותו. לדעתי אתה צריך לבצע האחדה של סגנונו של המספר. אפילו אם אתה מנסה לתאר מחשבות של מישהו, זה עדיין המספר שמדבר, ולכן סגנון משתנה זה דבר מפריע. אני לא אחזור על מה ש NY כתב, אבל אני מסכימה איתו בנקודה הזו. לי זה הציק. בדיאלוגים תהיה מגוון, זה נהדר ובונה דמויות מעניינות. אבל המספר צריך לשמור על קו אחיד.

נושא נכתב על ידי נשלח
  לונה-פארק אלכסנדר 23:14 16/07/2003
  מקסים ח.א. 23:38 19/07/2003
  נחמד מאוד, בייזל 13:11 20/07/2003
  תגובה להערות אלכסנדר 00:29 21/07/2003
  בעיות סגנון ועוד NY 02:43 21/07/2003
  תודה על תגובתך המפורטת אלכסנדר 03:16 21/07/2003
  : NY 03:35 21/07/2003
  בגדול מאוד אהבתי יעל 13:07 21/07/2003
  בייזל לא אשם.. ח.א. 14:04 21/07/2003
  בטח שהוא אשם יעל 15:05 21/07/2003

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.