בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
האמת
נכתב ע''י: אודיה (IP Logged)
תאריך: 07:57 03/06/2003

זה הסיפור הכי מוזר שקראתם אי פעם.זה הסיפור הכי מוזר שתקראו בחייכם הקצרים.אין לו סוף והוא עדיין לא התחיל,אין לו אמצע ואין לו התחלה.הסיפור הוא עבר,אבל הוא עדיין מתרחש.והוא ימשיך להתרחש,בעתיד,גם אחרי שההורים שלכם ימותו,וילדים שלכם,והפרחים שלכם,והחית,ואתם.תמותו.אבל זה ימשיך לקרות;ואף אחד לא יעצור את זה.כי זה רק הדימיון החולני שלכם.
אבל זה קרה,לוורה פלנשט,ב1945 בלי שהיא תשים לב;היא אומנם חשדה בבעלה אבל היא כבר לא היתה,וורה לא מתה כי היא לא נולדה בכלל,אף אחד לא מכיר אותה,היא לא מציאתית,אולי רק זיכרון של אהבה,במח של בעלה,שבכלל לא נולד ולכן הוא לא זוכר אותה.
זה מציאותי.הדימיון שלכם מנסה לשכנע שזה אשליה,אבל הוא חולני,ושקרן.זה קרה ב2014 אפילו,לאלכס הבריאן.הוא פשוט נמחק,אף אחד לא הכיר אותו.רק זיכרון חלוש,לא מובן,וגם הוא יעלם;אל תדאגו זה לא יקרה עכשיו,זה יקרה עוד מעט,ואולי זה כבר קרה.הזיכרון החלוש של אלכס יעלם,אז וכשכולם ישכחו,ימותו,ימחקו.ולא נדע מי זה ומאיפה זה .
זה מעולם לא יגמר,וזה עדיין לא התחיל,וזה ימשך,עד שיעצרו את זה.אבל לא יהיה מי שיעצור,כי גם הוא יהיה כבר זכרון חלוש,שעוד מעט ימחק.כמו כולם,אף אחד לא ישרוד מזה,אין סיכוי לברית שלום,לחנינה,לרחמים כלשהם.זאת תהיה מלחמת ההשרדות שלנו.של כל העולם.לראשונה ביחד,נגד האוייב החזק מכל,שיביס אותנו.אדון השכחה והבלבול.שיסתתר מאיתנו,ויביס אותנו בדרכו האכזרית והמיוחדת.זה יותר גרוע ממות.זה לא מוות,זה פשוט אי קיום.כלום.יותר מכלום,אבל קצת פחות משום דבר
אתם יודעים מה?אני אגלה לכם עוד משהו,כי ממילא הזיכרון החולני שלכם יתעלם מזה.
זה יקרה גם בעתיד ואתם לא תוכלו להתנגד לי,אנשים ימחקו,השכנים,החברים שלכם,כולם
ועוד משהו,אתם תהיו האחרונים,כיחס אישי על שהאמנתם לי,וחיכתם לי.

נושא נכתב על ידי נשלח
  האמת אודיה 07:57 03/06/2003
  RE: האמת DarkeN 10:06 03/06/2003
  RE: האמת אודיה 08:20 08/06/2003
  אני מצטער לבשר לך שזו מטרה כלל לא נשגבת. NY 11:02 08/06/2003
  RE: האמת עידית 12:23 03/06/2003
  קשה מאד לקרוא את זה. NY 02:36 04/06/2003

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.