בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
אז עכשיו אחרי שארגנתי את מחשבותי
נכתב ע''י: יעל (IP Logged)
תאריך: 12:03 06/05/2003

קודם הערות טכניות שרשמתי בזמן שקראתי את הסיפור בפעם השניה:

* בפסקה הראשונה כתוב "בכיתי שאני רוצה לאמא". איזו אמא? מי? זה לא כל כך ברור. הרי אין לה אמא. מה העניין של המשפט הזה? בכלל לא ידוע לנו כלום על הישויות האלה, אבל די ברור שאין להם הורים. אז מאיפה בא המשפט? לא ברור. לא סביר שהיא רוצה לאמא שהיא עזבה ובטח לא לאמא שהיא בחרה.

* בפסקה שמתחילה ב: "גם לה היו עיניים כחולות" כתוב על מסכי ההזדמנויות שנועדו להוריד את העומס עד שנעבור למערכת החדשה... מערכת חדשה???
יוצר רושם של איזה משחק וירטואלי. יוצא מוזר.

טלפון? טכנאית פמיליסקופים? יש רושם שמדובר באיזה בית ספר או משהו שיש בשמים. כאילו יש שם תרבות דומה למה שיש פה רק של בני אלמוות שכל פעם יורדים לפה בשביל לחיות כחלק מאיזו הכשרה.

כשהקראת את הסיפור בסדנה נוצר לי רושם של איזו מערכת הכוונה של מלאכים שכוללת דברים דמויי טכנולוגיה שבעזרתם כל אחד מכוון לאיזה עובר שעומד להוולד - אבל בגירסה הזו יוצא איזה בלאגן. התוצאה היא שלא ברור בכלל מה קורה שם למעלה (למטה? איפה שזה לא יהיה). מן הצד השני את הורדת מאוד את הדגש על מה שקורה פה למטה - לטעמי קצת יותר מדי. אמנם טוב מאוד שהורדת דמויות מיותרות, אבל בכל זאת היה חסר לי עוד איזה קטע שקצת יוסיף על תחושת האובדן שהיתה לה עם המשפחה שלה. היה קצת מעט מדי מזה.

בקיצור, משהו עדיין לא בסדר עם הסיפור, אבל קשה לי לומר מה בדיוק. נראה לי כאילו הוא צריך להיות קצת יותר מרוכז.

נקודות הזכות של הגירסה הזו: האוירה הרבה יותר טובה. אני באופן אישי התחברתי לגיבורה הרבה יותר מאשר בגירסה הקודמת. הורדת תיאורים שנועדו בכוח לסחוט רגשות, והתוצאה מצוינת. גם יותר ברור איזו פסקה מתרחשת איפה. זה פחות מבלבל.

מקווה שעזרתי במשהו.

נושא נכתב על ידי נשלח
  ילדה של אף אחד ג'יי האמיתית 13:24 01/05/2003
  RE: ילדה של אף אחד יולי 04:18 02/05/2003
  יש לך כפתור של ''צטט'' מתחת לחלון ההודעה יעל 06:54 02/05/2003
  קשה לי לתת ביקורת גל 11:28 04/05/2003
  RE: קשה לי לתת ביקורת עידית 11:19 05/05/2003
  אז עכשיו אחרי שארגנתי את מחשבותי יעל 12:03 06/05/2003
  תגובות לכולם ג'יי האמיתית 12:27 07/05/2003
  יש בסיפור בעיקר רגש מסוג אחד בלבד יעל 15:15 07/05/2003
  יעל תודה לך! ג'יי האמיתית 10:47 09/05/2003

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.