בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
קשה לי לתת ביקורת
נכתב ע''י: גל (IP Logged)
תאריך: 11:28 04/05/2003

כי למרות בקשתך קשה היה להתעלם מהעובדה שזו לא פעם ראשונה שאני קורא את הסיפור (לפחות מבחינת רעיון/עלילה כללית).

(הערה - יכול להיות שההודעה שלי קצת מבולבלת. זה כי תוך כדי שכתבתי אותה חזרתי וקראתי את הסיפור והתגלו לי כל מיני דברים, או ששמתי לב לכל מיני דברים ופשוט הכנסתי דברים להודעה ככה, בלי עריכה של ממש. צר לי על הבלגן).

הסיפור טוב ומאוד נוגע ללב. העוצמות הרגשיות בסיפורים שלך הן ממש חזקות.

בסדנה, אאז"נ, לא ממש הבנתי מה קורה.
עכשיו כן, אם כי יכול להיות שזה כי הסברת את זה אז וזה נותר בזכרוני.

ובכל זאת, לי עדיין לא ברור לחלוטין מה זה תהליך הבחירה הזה (ואם הסברת זאת בסדנה, אז זה נשתכח ממני).
ברור שזה משהו ארצי ולא בעולם שמעבר (אני חושב :-). אבל מצד שני, לא ברור איך זה עובד - האם זה השתלת זכרון? מציאות מדומה (הפמיליסקופים?)? חזרה בזמן?
זה לא פוגע בעצמה הרגשית של הסיפור, אבל זה מבלבל אותי.
זה בייחוד מפריע לי לגבי הסוף של הסיפור - האם בפעמים הקודמות שהיא בחרה משפחה זה גם הסתיים במוות, ואם לא, אז זאת אומרת שהמוות הוא אמיתי? אז איך היא מספרת את הסיפור אם היא מתה?

מצד שני, הפעם ברור אם הפסקה מתייחסת ל"עכשיו" או לזכרון, מה שזכור לי שהיה אחד הדברים המבלבלים בסדנה. וגם השמטת איזו דמות בעלת שם יפה וזה גם הוסיף לבהירות של הסיפור, אז יופי.
אני מקווה שהצלחתי להבהיר מה מציק לי, למרות חוסר קוהרנטיות מסוים מצידי :-)

ואני אנסה להסביר שוב, עכשיו אחרי שעברתי על הסיפור שוב - היא מספרת על המוות שלה בלשון עבר, אבל מדברת על סוף המסלול בלשון הווה. "עכשיו אני כאן" "זמן רב עבר מאז [...] לאט אני קמה. ברכיי עדיין רועדות [...]" "כעת אני שקטה [...]" *זה* אני חושב מה שמטריד אותי .

ועכשיו למדור הניטפוקים:
"לחצתי את העיניים שלי כנגד האגרופים" (פסקה שלישית) - זה לא אמור להיות הפוך? ואם זה באמת מכוון מה שכתבת, אז המשמעות של זה חמקה ממני.

טוב, אני חושב שזה מספיק להיום.

נושא נכתב על ידי נשלח
  ילדה של אף אחד ג'יי האמיתית 13:24 01/05/2003
  RE: ילדה של אף אחד יולי 04:18 02/05/2003
  יש לך כפתור של ''צטט'' מתחת לחלון ההודעה יעל 06:54 02/05/2003
  קשה לי לתת ביקורת גל 11:28 04/05/2003
  RE: קשה לי לתת ביקורת עידית 11:19 05/05/2003
  אז עכשיו אחרי שארגנתי את מחשבותי יעל 12:03 06/05/2003
  תגובות לכולם ג'יי האמיתית 12:27 07/05/2003
  יש בסיפור בעיקר רגש מסוג אחד בלבד יעל 15:15 07/05/2003
  יעל תודה לך! ג'יי האמיתית 10:47 09/05/2003

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.