בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
ולבסוף גם דעתי
נכתב ע''י: ג'יי האמיתית (IP Logged)
תאריך: 04:49 27/04/2003

לא אהבתי את הסיפור, למרות הפוטנציאל. (איזו מילה מקוללת). הרגשתי חוסר אהדה מוחלט כלפי הגיבורה, למרות שיכולתי להזדהות עם נופי סיני וההוויה של להיות שם...

אני מסכימה עם ההערות שכבר ניתנו במיוחד ביחס לכך שלסיפור אין "משקל" - כלומר שאין לו משמעות או השלכות באמת מעניינות. בנוסף, ואולי זה עניין של טעם (כמו הרבה דברים) לא אהבתי את ההצגה הכל כך לא מרומזת של יחסי מין בסיפור. יש סיפורים שבהם זה נכון, אבל בסיפור הזה, אצלי זה נראה משום מה גס. כתיבה של מין נראית לי משהו שצריך להשקיע סביבו הרבה מחשבה. איך לכתוב את זה נכון. האם המילים בהם הגיבורה חושבת הם הבחירה הנכונה? או אולי תיאורים יותר מרומזים? אמנם הגיבורה עוברת שינוי עצום, נפתחת לחושניותיה ובלה בלה בלה, אבל בכל זאת.
בנוסף, הקיום של טלי ועודד נראה לי די זניח. למה הם בכלל שם? כדי לעורר את תאוותה? (או את תאוות הקורא?)

ההרגשה שלי היא שהסיפור לוקה בחוסר אותנטיות. לא אמינה בעיני הגיבורה, המחשבות שלה, מה שאמור לעבור עליה וכו'. כאן אני מצטרפת ל-NY תראה, אל תספר לנו.

מעבר לכך מוסיקה, מתמטיקה, דולפינים וסיני הם שילוב משובח ובאמת בעל פוטנציאל להיות מסעיר במספר רמות שונות.

נקודה נוספת - ההחלטה של הגיבורה לבחור באהבת הדולפינים, מה המחיר שלה? איפה הקונפליקט? אולי נידוי חברתי הינו מחיר "סביר" - אבל הוא לא מוזכר בסיפורך. לכל דבר יש מחיר. סיפור מעניין הוא סיפור בו יש קונפליקט, יש החלטה, ויש מחיר. לדעתי כן.

נושא נכתב על ידי נשלח
  דולפין ושמו פיבונאצ'י ולנטיין 14:31 10/04/2003
  RE: דולפין ושמו פיבונאצ'י עומר 03:50 11/04/2003
  הראה, אל תסביר. NY בהנגאובר 05:33 11/04/2003
  אני רוצה לחזק את הנקודה על המוסיקה יעל 07:11 14/04/2003
  ולבסוף גם דעתי ג'יי האמיתית 04:49 27/04/2003

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.