בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
ובכן, חזרתי וקראתי את ההערות
נכתב ע''י: גל (IP Logged)
תאריך: 12:41 28/03/2003

של הגרסה הקודמת, ולמעט עניין ההגהה הסיפור נותר דומה למדי, ולכן כל הביקורת (שלי לפחות, ולדעתי גם של השאר) תקפה עדיין מאז.

יש לך כאן יותר מדי דמויות וסיפורים צדדיים עבור סיפור קצר.
אני, למשל, כל הזמן התבלבלתי בין ד"ר ניב לד"ר ברזילאי, ומי מהם בודק איזה מן החולים ועם מי מיקי ניסתה להתחיל? הייתי צריך לחזור לסיפור בשביל זה.
אין שום סיבה, בסיפור קצר כזה, להעמיס על הקוראים עלילות צדדיות, כגון זה בין האחות לרופא, בייחוד שאין לזה שום השפעה על העלילה הכללית, ולמעשה כל סיפור ה"רומן רומנטי" הזה מתחיל משום מקום ונקטע באיבו.

עוד, לגבי דמותו של אלכס - אתה מציג אותו רק לקראת סופו של הסיפור, אין לנו זמן להכיר אותו ממש כשלמעשה הוא הוא הדמות העיקרית בסיפור, שכן הוא זה שליווה את הזקן מתחילה עד סוף. אני לא הבנתי למה הוא מתנהג כמו שהוא מתנהג (וסטריאוטיפ הרוסי האלים והגנב לא ממש עוזר כאן).

כמו כן, אני שוב לא הבנתי את הרעיון שמאחורי הסיפור, והייתי צריך ששלמקו יסביר לי זאת (בביקורתו מאז). לא הבנתי מאיפה הזקן הזה צץ - מעולם אחר? או שקוסמים זה עניין שבשגרה? בכל מקרה אתה צריך להבהיר את זה, כי אתה מתאר בפנינו בית חולים שגרתי לחלוטין ואז זורק בפנינו שיש כאן קוסם, בלי שום הסבר מהיכן הוא צץ. אני לא בטוח ש*אתה* יודע מהיכן הוא צץ, כי אם היית יודע, אני חושב שזה היה מורגש בטקסט.

ניטפוק קל - "כאילו זרנוק חנקן..." צריך להיות חנקן *נוזלי*. חנקן סתם זה גז והוא לא מקפיא.

אה, ואלא אם כן זה מכוון, אל תשתמש בכוכביות כדי להפריד קטעי טקסט, כי זה גורם לטקטס מודגש. השתמש באיקסים במקום זאת.

זהו להפעם :-)

נושא נכתב על ידי נשלח
  שיכחה אלון 10:10 28/03/2003
  ובכן, חזרתי וקראתי את ההערות גל 12:41 28/03/2003
  תודה שקראת שוב. אלון 09:58 30/03/2003
  לפחות מבחינתי זה לא עובר יעל 10:48 30/03/2003
  ועכשיו גם חזרתי וקראתי יעל 11:39 30/03/2003
  ושוב תודה. אלון 21:39 30/03/2003

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.