בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
אנא שים לב:
נכתב ע''י: NY מאושר (IP Logged)
תאריך: 08:16 23/02/2003

א. אף אחד לא מאשים אותך בשום דבר. אשמח אם תתייחס למה שכתבתי למעלה כאל, נניח, הוראות בימוי. כתבתי מה לא טוב בסיפור - ואין לי כל כוונה להתווכח על כך. הדרך הנכונה היא לא לספר לי מדוע הדברים הם כך או אחרת, אלא לנסות וללמוד מהבעיות עליהן הצבעתי (לא רק אני - כל מי שנותן לך ביקורת). למשל - אף אחד לא מאשים אותך בהעתקה, אבל העובדה היא שהרעיון כבר נכתב כמה וכמה פעמים קודם לכן, וששאר הסיפור (סינדיקט וכו') גם הוא ממש לא מקורי, והופיע בהרבה מאד סרטים וספרים. אז מה עושים? מחפשים נושא אחר, או משהו שיגרום וסינדיקט *שלך* להיות *ממש* מיוחד ומעניין, מעורר מחשבה. למשל.
ב. מותר לפרסם בפורום זה תסריטים *עלילתיים שלמים* בלבד. *לא* סצנות, *לא* קליפים. אך ורק תסריטים שיש להם *עלילה* והמאופיינים ב*התחלה*, *אמצע* ו*סוף*.
ג. אף אחד לא יעשה לך הגהה. שוב - *הגהה* ולא "הגייה". יש לכולנו סיפורים משלנו לדאוג להם, תודה. הדרך היחידה היא לשבת וללמוד את חוקי השפה, התחביר, הפיסוק והאיות של השפה העברית ולבצע את ההגהה *בעצמך*. אנשי הפורום כאן יכולים להעיר, אבל דע לך שלרובנו אין כוח לקרוא סיפורים הכתובים בשגיאות, והנטיה הטבעית כאן היא פשוט לנטוש אותם לאנחות, אם לא למחוק אותם.

נושא נכתב על ידי נשלח
  שיכרון חושים lantrex (עוז) 11:14 17/02/2003
  RE: שיכרון חושים עוז 15:53 21/02/2003
  בעייתי. NY 04:24 22/02/2003
  RE: בעייתי. עוז 07:37 23/02/2003
  אנא שים לב: NY מאושר 08:16 23/02/2003
  רציתי לשאול באמת מה יחס הפורום לתסריטים ג'יי האמיתית 11:25 23/02/2003
  לפי כללי הפורום, חלק ג', סעיף 8 - כן[[ל''ת]] גל 11:36 23/02/2003
  מהולה. עכשיו רק צריך לכתוב אחד. :-)[[ל''ת]] ג'יי האמיתית 14:10 23/02/2003

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.