בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
טוב, קראתי הכל. הדעה שלי:
נכתב ע''י: Preacher (IP Logged)
תאריך: 11:26 04/01/2003

מאוד התרשמתי מסגנון הכתיבה של הסיפור. זה מרגיש מאוד... מקצועי, בוגר, משופשף. יש שליטה מעולה בכל מיני רבדים של השפה: המעבר מדיווח עיתונאי, ליומן בגוף ראשון, ולעדות בשפת רחוב, כל אחד בסגנון משלו. לגבי העלילה עצמה, אני מרגיש שהחמצתי משהו - אולי זה בגלל עודף הפרטים בסיפור, אולי לא התחברה לי תמונת עולם שלמה - אבל במקביל יש לי הרגשה שהבעיה לא בסיפור אלא בחוסר תשומת לב שלי. ניכר שהיתה כאן השקעה בעלילה. זה הזכיר לי קצת ראליזם מאגי (בטח החיבור לדרום אמריקה לא היה מקרי) ומצד שני גם את לאבקראפט (ובטח החיבור לאזורים המושלגים לא היה מקרי גם הוא). בקיצור - כל הכבוד. לא הייתי מתפלא אם הייתי רואה סיפור כזה ב- fantasy & science fiction, למשל.

שתי הערות קטנות:
1. כשאדם כותב יומן, התאריכים הם ל-entries ביומן. אם הכותב היה תקוע במערה יומיים יהיה פער של יומיים ביומן ומתחת לתאריך היום השני היה סיפור שני הימים.
2. כשהעורב "מדבר" אל סנטיאגו ישירות לתוך מוחו, השתמשת במרכאות. אבל השתרש כבר איזה מנהג ליצור הבדלה בין דיבור אמיתי לתקשורת מוחית - לרוב מחליפים את הפונט לפונט כבד או נטוי במקום להשתמש במרכאות.

נושא נכתב על ידי נשלח
  מיתוס של עורבים אלפא דראקו 07:44 02/01/2003
  אתה מתכוון לאנתרופוקורבוס, Boojie 05:01 04/01/2003
  טוב, קראתי הכל. הדעה שלי: Preacher 11:26 04/01/2003
  הביקורת שלי הינה חלקית ביותר ג'יי האמיתית 03:39 05/01/2003
  RE: הביקורת שלי הינה חלקית ביותר אלפא דראקו 04:42 05/01/2003
  טוב, קראתי ג'יי האמיתית 09:12 05/01/2003

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.