בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
לא ארוך מספיק
נכתב ע''י: גל (IP Logged)
תאריך: 00:27 31/12/2002

אפתח באומרי שיש כאן פוטנציאל לסיפור טוב מאוד.
אבל תצטרך לעשות שני דברים בשביל זה - להאריך אותו ולקצץ בהומור.
למה אני מתכוון?

הרעיון של ריאליטי TV יקומית שבו נציגי הגזעים נלחמים על השרדותם הוא בהחלט חדש ומעניין. רק חבל שאתה עושה ממנו צחוק.
תנסה, במקום זאת, לחשוב על זה ברצינות. אני לא טוען שזה לא יכול להיות הומוריסטי, אבל צריך גם שזה יהיה הגיוני איכשהו, אמין.
קודם כל - תן יותר רקע לתחרות. באמת נגמרו המים ביקום? מה הבעיה ליצור מים? למה הגזעים משחקים במקום שיהיו מלחמות?
הקטע הכי לא ברור בסיפור זה קטע החלפת הגופות והתחרות. דווקא תיארת לא רע את התחושה של קוטאל כשהוא מגלה שגופו הוחלף, אבל איך בכלל עשו את זה? ואם זה אפשרי מה מנע משאר הגזעים לעשות זאת?
ואם כבר - אם הגזעים השורדים מתחרים בריצה, והגזע של קוטאל לא טוב בריצה - למה הוא מחליף חזרה לגוף הישן שלו (איך?) ואיך הוא מצליח להשיג את שאר המתחרים?
בעית האמינות העיקרית שלי כאן היא איך ההשתוללות של קוטאל הביאה לכך שהחתולינארים נכנעו. להיפך - הייתי מצפה שכיוון שהגזע של קוטאל ניסה לרמות, דווקא יעשו עליהם סנקציות או משהו.

גם עניין ההפיכה של קוטאל יכול להפוך לסיפור ממש מעניין, אם תרחיב אותו, הרבה. מי הם הכהנים? למה הפיכה? האם יש קשר למצב היקומי שבגללו יש את המשחק הזה?

עוד בעיה קטנה - מה עניין הטרולית כאן? כוחות קסם? זה לא אמור להיות סיפור מד"ב?

הרבה שאלות יש לי, אני יודע :-)

נושא נכתב על ידי נשלח
  אסטרואיד חולף [ארוך] gold 10:45 29/12/2002
  לא ארוך מספיק גל 00:27 31/12/2002
  רבות השאלות והתשובות gold 08:33 31/12/2002
  הספור לא אפוי מספיק ארן 22:41 30/01/2003

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.