בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
קצת כמו נסיכה כלואה
נכתב ע''י: קירה (IP Logged)
תאריך: 09:40 16/11/2002

היא היתה כלואה במגדל.
המגדל לא נראה כמו מגדל. גם לא כמו כלא. למעשה היא היתה חופשייה לשוטט בו כאוות נפשה, לנסוע לכל מקום, לפגוש כל אדם, אך תמיד בפנים.
עד כמה שידעה, היא היתה חופשייה לחפש אחר היציאה.
היא לא ידעה איך תמצא את היציאה, כי לא ידעה איך צריכה היציאה להראות. היא לא ידעה מה יש מהעבר האחר של הקירות שאותם אף לא יכלה לראות.
היא בקושי הצליחה להאמין שהיא אומנם כלואה במגדל, משום שלא היו לה הוכחות. היא שמעה שמועות על העולם האחר, העולם האמיתי שלו היתה שייכת, וחלק כלשהו בה זיהה את האמת שבשמועות מתוך השקרים והעיוותים שבו היתה עטופה, ותחושה נוצרה מתוך חלקי האמת. תחושה של אי-שייכות למגדל שהיווה את עולמה.
היא ידעה שיש במגדל אנשים שאינם אמיתיים, אנשים המשמשים הסחה אך אינם חטופים, כמוה, אלא נוצרו כפי שנוצר המגדל, כדי לכלוא אותה בפנים. היא קיוותה שיש במגדל עוד אנשים אמיתיים, ושתוכל לפגשם. אם נוצר המגדל כדי לכלוא אותה בלבד, היא חשבה, הרי שלעולם לא תוכל להמלט. הרי כולם יהיו נגדה. ואף-על-פי-כן, אולי עצם היותה אמיתית פירושו שהיא חזקה יותר מכולם יחדיו? אם כן, אולי עוד תחזור הביתה.
היא לא ידעה מיהו שכלא אותה שם. ודאי היה עליו להיות אמיתי כדי ליצור את המגדל, אך מדוע אדם אמיתי אחד ירצה לכלוא אדם אמיתי אחר? אולי האמיתיים אינם טובים מבני האדם, ברצונם לשלוט על אחרים. ואולי כן היו טובים, והיא כלואה במגדל לטובתה שלה? או אולי זהו מבחן שעליה לעבור כדי להיות ראויה לעולם האמיתי. אם כן, האם כל האמיתיים עוברים מבחן כזה? האם כולם או כמה מהם באותו עולם, או כל אחד נפרד לחלוטין בעולמו שלו? ומהו המבחן? כמה זמן תוכל לשבת ולסבול את אי-הממשות, האם תראה אותה כלל, האם תמצא את היציאה? באיזו דרך עליה ללכת?
היא ידעה שבאין הדרכה עליה ללכת לפי צו לבה, לפעול בצורה הנראית נכונה ביותר. הדרך שלה תהיה הדרך החוצה. היא תחפש את הדלת, באין דלת תסתפק בחלון, באין חלון היא תשבור את קירות המגדל. אך היא תצא החוצה או תמות בניסיון.
היא חששה שאפילו המוות לא ישחרר אותה מהמגדל, שהיא תחזור ותוולד בפנים, בלא לזכור דבר מהאמת, עד אשר תצליח להשלים את המשימה.
היא פחדה. היתה זו משימה גדולה.
המגדל שכלא אותה נראה מבפנים כיקום.נושא נכתב על ידי נשלח
  קצת כמו נסיכה כלואה קירה 09:40 16/11/2002
  לנסיכה קראו, במקרה, טרומן?[[ל''ת]] שלמקו 13:47 16/11/2002
  RE: קירה 13:19 21/11/2002


מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.