בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
זה רע (למבוגרים)
נכתב ע''י: נטאשה (IP Logged)
תאריך: 00:02 12/11/2002

(אזהרה- מכיל תיאורים גניקולוגיים גרפיים)

דמיינו לעצמכם בחורה. בחורה רגילה, נורמלית למראה, אינה יפהפייה אך גם אינה מכוערת. זוהי ג'ודי. ג'ודי היא בחורה ממוצעת ככל הבחורות, אך משהו אפל זוחל בעתידה.
אותו משהו אפל הוא ירון. ירון, בחור מופנם ודחוי חברתית, הביע משאלה נואשת. ללא ידיעתו, אך בזכות נואשותו הרבה, הודבק ירון בדנ"א חייזרי. אותו דנ"א חייזרי נתן לו את הביטחון העצמי שהיה חסר לו כל כך, אך במחיר נסתר. ירון פונה אל ג'ודי ההולכת ברחוב ומציע לה לעלות אליו לדירתו.
ג'ודי מסכימה. גם ג'ודי וגם ירון מאמינים כי הם עושים זאת מרצונם החופשי, אך לא כך. לאחר מספר ימים בהם נהנה ירון מביטחון עצמי, כעת מוכתבות כל פעולותיו של ירון על ידי הדנ"א החייזרי אשר קנה לו שליטה על גופו. ג'ודי, לעומתו, נמצאת תחת השפעה היפנוטית המושרית על ידי פרומונים אותם מפריש ירון. אותם פרומונים עצמם יגרמו לה לשכוח לחלוטין את העומד להתרחש, ולהשאיר אותה עם לא יותר מתמיהה להיכן נעלמו שלוש שעות מחייה.
ירון וג'ודי עולים לדירה. בתוך חדרו של ירון, ג'ודי אינה מאבדת זמן ומתפשטת מכל בגדיה. ירון חודר לתוכה. בלא ידיעתה של ג'ודי, ירון מחווט מחדש את מוחה כך שככל תחושת שכאב שתרגיש תהפוך מיד לתחושת עונג. ירון אינו יודע למה ביצע זאת, אך הדנ"א הזר שבתוכו יודע. ירון חודר אל תוך ג'ודי, פינו מתקדם ונסוג בתוך נרתיקה, ואינו מפסיק לגדול. קצהו של הפין ממשיך להתארך, בליטות קוצניות יוצאות מתוך דופנותיו וננעצות בתוך ריריותיה של ג'ודי. הפין ממשיך להתארך, גורם סבל ועונג בכל סנטימטר של התקדמות המלווה בעיגונו על ידי הקוצים. הוא כבר עבר את נרתיקה של ג'ודי ואת צוואר רחמה. בהגיעו לרחם הוא מתפצל, ושני ראשיו החדשים דוחקים את עצמם לתוך חצוצרותיה של ג'ודי. לאט, תוך גרימת כאב עצום, הם עוברים את החצוצרות ונכנסים אל השחלות. ואז ירון פולט את זרעו, הישר לתוך שחלותיה של ג'ודי. ירון עוזב את ג'ודי, היא מתלבשת ויורדת לרחוב, ממשיכה ללכת ליעדה המקורי בעת שהפרומונים מתפוגגים ממוחה. אך בתוכה, זרעוניו של ירון, המחוזקים על ידי הדנ"א, אינם מתים. הזרעונים שורדים בתוך שחלותיה של ג'ודי, ומפרים כל ביצית אשר הבשילה שם.
כל ביצית הירודת אל רחמה של ג'ודי הנה כבר מופרית, נקלטת על ידי הרחם ומבשילה לעובר. מבלי לדעת למה, ג'ודי יולדת תינוק כל עשרה חודשים. גם הרופאים המנסים להסביר תופעה זו נשארים חסרי אונים כאשר ג'ודי יולדת גם ללא מגע אנושי כלל. יום אחד, כאשר ג'ודי תמות מזקנה ובהריון, הם יפתחו אותה ויגלו את הזרע החייזרי בתוכה. אך זה כבר יהיה מאוחר. צאצאיו של ירון, כולם בנים, חלקם כבר מעבר לגיל ההתבגרות ומפרים נשים משלהם. עד שהמדענים יבינו זאת, הכחדתו של המין האנושי תהפוך עובדה בלתי נמנעת.
אבל העיקר הוא שירון זיין.נושא נכתב על ידי נשלח
  זה רע (למבוגרים) נטאשה 00:02 12/11/2002
  נכון, זה די רע. עידית 15:05 12/11/2002
  רעיון מקורי במיוחד? שלמקו 22:27 12/11/2002
  ניסיתי להגיד את זה בעדינות P-: [[ל''ת]] עידית 04:40 13/11/2002
  הערות מדעיות שיוסיפו דימיון לסיפור מדב בן רוט מגיב באיחור 23:07 15/11/2002


מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.