בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
RE: זה היה גם כך
נכתב ע''י: טרי רוז (IP Logged)
תאריך: 15:42 16/10/2002

חביב ביותר
בנוי נחמד, מעט קיצ'י אבל בסופו של דבר - לא סבלתי כלל (מה שבדרך כלל קורה)
ולהלן כמה הערות טכניות בנוגע לסיפור:

"המתכת העבה חותכת לתוך בשרו" (פסקא 4) - אם הבנתי נכון ניסית להעביר פה תחושת כאב בידיים, אם כן המשפט הנכון צריך להיות "המתכת העבה כמו חותכת לתוך בשרו" או "המתכת חותכת לתוך בשרו" אם התכוונת שהוא ממש נפצע (למרות שאני לא בטוח שהסיכוי להפצע מלפתית גדר, אפילו כשקר מאוד מסוגל לעשות חתכים בעור אבל ניחא) והשינוי בא מכיוון שמתכת עבה (ועגולה מן הסתם) בכל מקרה לא מסוגלת לחתוך שום דבר. אם אני טועה אנא הגיבי.

"עכשיו או בכלל לא" (פסקא 4) - משפט אמריקאי משהו "now or never" הנשמע לפי טעמי די גרוע בעברית, למרות שהשתמשו בו אין ספור פעמים כמו בהרבה קיטש'ים אמריקאים. אבל אם כבר סיפור, למה שלא יהיה ישראלי לגמרי? אני לא אומר להציב אותו בחרמון (למרות שיכול להיות משעשע) אבל אם האתר הוא סיביר, למה הנופך האמריקאי? (גם כל עניין ה"תקוף כבר" עם הזאב, מזכיר המון את הוליווד משום מה, ואני חושב שאם מישהו כיום באמת מתנהג בצורה כזאת זה רק בגלל ההשפעה ההוליוודית עליו, לא נראה לי שאדם ידבר עם חיה בשעת משבר, יותר נדמה שהוא ינסה לחשוב איך להתחמק ממנה)

"העשר דקות הרזרבה" (פסקא 4, פסקא פופולרית משהו) - מן הסתם המשפט לא תקני, יש לכתוב "עשר דקות הרזרבה" ואם זה קיים פה אני ממליץ להעביר הגהה נוספת על כל הסיפור.

וזהו לבינתיים, לא צריך להתלהב יותר מדי, מקווה שעזרתי, לילה טוז

נושא נכתב על ידי נשלח
  זה היה גם כך יולי 13:29 16/10/2002
  RE: זה היה גם כך טרי רוז 15:42 16/10/2002
  RE: זה היה גם כך עידית 04:33 19/10/2002

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.