בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
אוקי
נכתב ע''י: טרי רוז (IP Logged)
תאריך: 05:21 17/09/2002

בקשר לפואטיקה - אין ספק שאת צודקת ואני אכניס עוד אחד או שניים (כלומר אשנה חלק מהסיפור, כנראה בחלקים בהם מופיע אלהים), זה פשוט משנה את האווירה בין שמיים וארץ.

בקשר למהפכניים והשום - את לא אמורה לסספנד אותם. הם אמורים להיות מגוחכים (לא הבנתי לגמרי מה זה לסספנד) בצורה קיצונית (יענו יותר מדי), השאלה היא איך אני מכניס משהו מגוחך לסיפור בלי להפוך את כל הסיפור למגוחך, כי מן הסתם זה הפריע לך וזה אומר שזה לא בסדר.

חשבתי שאם אספר על העובדה שאורן, החבר הטוב של אלון בטעות ראה האשה שמסתובבת כל כך הרבה בזמן האחרון ליד האיש שאורן מסתובב לידו הרבה עושה משהו שמסגיר את העובדה שהיא על טבעית (ואורן מן הסתם מפרש את זה בדרך הכי דתית שניתן) זה יהיה להאכיל בכפית, ולאחר תגובתך אוסיף קטע המסביר את כל העניין.

בקשר לעניין השמות, מילא להוריד את הפעם הבודדת שאלהים קורא לה אדמה, אבל ממתי לתת שם משפחה לדמות זה דבר רע? סך הכל מוזכר פעמיים בסיפור, הייתי רוצה לקבל על העניין הספציפי הזה דעה נוספת לפני שאני משנה משהו.

בקשר לטיול - אני אבליט יותר את העובדה שהאנשים במדינה מתמודדים עם המצב שאין אוכל בכך שהם לא עושים שום דבר מועיל, אנסה להראות את זה בצורה יותר ריאליסטית. כל עניין העבודה הזרה משקף את זה חלקית לפי דעתי אבל זה נושא שלם לדיון אז אעזוב.

תפקידו של אורן, אני לא אתחיל לפרש עכשיו את כוונתי, אנסה לכתוב את זה פשוט בצורה יותר בהירה כך שיבינו את תפקידו.

ואני באמת לא חושב שבכל סיפור צריך לספר בדיוק מה קורה בכל מקום בעולם, אפשר להתמקד בחלק קטן ממנו ולא נראה לי שזה יפגום בצורה כל כך גדולה

תודה רבה על תגובתך (לאן נעלמו כולם?), היא תעזור לי ביותר
לילה טוב

נושא נכתב על ידי נשלח
  עפר טרי רוז 14:18 12/09/2002
  יש לי בעיה עם הסיפור הזה גל 01:06 16/09/2002
  אוקי טרי רוז 05:21 17/09/2002
  בתור סאטירה זה לא מצחיק, בתור תיאולוגיה NY מאושר 06:51 17/09/2002

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.