בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
כל כך חבל...
נכתב ע''י: טרי רוז (IP Logged)
תאריך: 14:25 14/08/2002

שבמקום לכתוב הוראות לסיפור הזה שהוא חמוד בסופו של דבר לא הוספת בסיפור רמזים לטיבו האמיתי.

אין בסיפור עצמו שום אינדיקציה לכך שמדובר במסע בזמן.
פתרון נוסף לסיפור - מנהלת התחנה נשאבת לאט לאט לתוך עולם מקביל בו עדנה היא רק נוסעת ואין רכבת לילה לסורטנה - אגב, הפתרון הזה אם אני לא טועה יותר מדוייק מזה שלך כיוון שאם הזמן חוזר לאחור (זה מה שהבנתי בסוף כי הפקיד לא מכיר את עדנה והיא עדיין נוסעת כמו בילדותה או משהו) אז הוא אמור לעבור לאחור ביחד עם כולם כולל עדנה בחלק הראשון של הסיפור.

בכל מקרה המסר אותו הצגת בהוראות לסיפור לא מועבר בסיפור עצמו, מצטער.
אין בסיפור דיון או עיסוק כלשהו המגיע לעומקו של עניין אזורי הזמן השונים. למעשה ההוראות שנתת העלו בי יותר מחשבות על העניין מהסיפור עצמו.

איך לדעתי את יכולה לפתור את הבעיה? את הראית בסיפור שלך את השיבוש עליו דיברת בהוראות שלך. לא הראית את מה שנגרם עקב השיבוש חוץ מאי הבנה גדולה של מנהלת רכבת אחת. אם היית מספרת בפרוטרוט על שני אזורים שבכל אחד הזמן מתנהג בצורה שונה וביניהם היית שותלת את הסיפור שלך אני חושב שהנקודה שלך היתה מועברת באופן חלק הרבה יותר.

וזהו
אגב - בשורה השניה - היישוב הקטן על כל יושביו, המלה "הזה" מיותרת.

לילה טוב

נושא נכתב על ידי נשלח
  רכבת אחרונה לסורטנה איילית 12:51 14/08/2002
  כל כך חבל... טרי רוז 14:25 14/08/2002
  שוב בדיוק מה שהוא אמר יעל 14:49 14/08/2002
  הו, לא. לא רק את. NY מאושר 15:23 14/08/2002
  הנה הופעתי נונין 12:21 24/08/2002
  אתה בטח מתכוון ל''הערות'' ולא ''הוראות''[[ל''ת]] ארתור 05:16 15/08/2002
  לא , למעשה אני מתכוון להוראות טרי רוז 09:43 15/08/2002
  חמוד מאוד עידית 10:58 17/08/2002

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.