בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
למה מדהים?
נכתב ע''י: alonwho@what (IP Logged)
תאריך: 05:56 22/07/2002

קודם כל לקח לי יומיים לקרוא את הסיפור... בדרך הביתה מהעבודה. זה אחד היתרונות באוטובוס...

לעניננו.

הסיפור מריח כטוב, נשמע כטוב, נקרא כמעט כטוב, אבל הוא לא. כיוון שהוא סיפור פואנטה, התחושה בסוף הסיפור שהפרטים בסיפור אינם משרתים שום מטרה. והפואנטה לדעתי, פיספסה את עצמה.

החלק הראשון עוד סביר, מזכיר לי סיפורי ההרפתקאות שקראתי בילדותי על בלשית מתחילה המגיעה לבית רחוק מכל אדם.

למה אנדרואיד? למה לא אדם חי. האפקט הפסיכולוגי מתפספס כאן, ואם ברובוטים עסיקנן אז קצת נדוש. השימוש במדע הבידיוני לטעמי הוא מאולץ כדי לייצר פתרונות של "יש מאין". השימוש במדע בדיוני מנטרל את יכולת הסיפור להגיע לרמות גבוהות יותר, פילוסופיות יותר, ובעצם נשען על פתרון שגם צורת החשיבה בסיפור לא טורחת להסביר. כך שמה שיוצא נראה כך: אם אתה רוצה- תקבל את הסוף, אם אתה לא רוצה, בעיה שלך.

החלק השני, סלח לי על הבוטות, אולי מעניין לשם עצמו, אבל בסופו של דבר מצוץ מהאצבע.

התחושה שלי היא שהסיפור הומצא תוך כדי הכתיבה שלו, כמות שגיאות הכתיב גדלה עם המשך הסיפור, המחשבות התפזרו. תיאורים חזרו על עצמם. התסכול הוא גדול כיוון שאם התחלת הסיפור היתה מדוייקת יחסית, ההמשך לא היווה את מימוש הבטחה או סתר לגמרי את ההבטחה, הוא פשוט כאילו התחיל מחדש...

תקן אותו. פקס אותו.... תצליח!

נושא נכתב על ידי נשלח
  חלום ליל חורף. חלק א' Odin 11:23 17/07/2002
  חלום ליל חורף. חלק ב' Odin 11:26 17/07/2002
  אהבתי Duke of Erl 06:20 18/07/2002
  מה שהוא אמר יעל 11:52 19/07/2002
  למה מדהים? alonwho@what 05:56 22/07/2002
  תגובה כללית Odin 06:38 24/07/2002

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.