בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
ואני בכלל בעד דרום קוריאה
נכתב ע''י: יעל (IP Logged)
תאריך: 02:39 23/06/2002

אז אתה אומר שגרמניה תיקח? אוף!

בעיקרון כדאי לחכות עם הפרסום של דבר כזה עד אחרי הגמר, ואז לשים את הקבוצה הנכונה. בינתיים יש סיכוי של אחד לארבע שהסיפור יהיה רלוונטי גם בימים הבאים.

ולגבי הסיפור עצמו, ובכן, הרעיון שלו נחמד. אבל הסיפור עצמו בנוי כמו דיווח עיתונאי יבש במיוחד שלא הייתי רוצה לקרוא אפילו בעתון. יש רצף של התרחשויות. קודם א' קרה, ואז קרה ב', ואז הגיע ג', ואז פתאום יש את ד' שהוביל לה' ואז ו'...
בסופו של דבר זה לא ממש מעניין. והרעיון הנחמד כשלעצמו מתמסמס בתוך רצף העובדות. בסוף חשבתי: "נו טוב, אז מה?"

לרעיון כזה כדאי לתת יותר בשר, קצת להשקיע ולהכניס דמויות של ממש שיקרה משהו. בסופו של דבר הרעיון שלך יכול להתפתח לתרחיש די מבעית של חברות שמקימות מדינה של ממש לצורכי ספורט ויחסי ציבור. אבל כמו שאתה מציג את זה בסוף נשאר: "טוב, אז קוקה קולה לקחו. ביג דיל." וחבל, כי לרעיון יש פוטנציאל מצוין.

ההמלצה שלי: לכתוב הכל מחדש, להכניס קצת עלילה ולהאריך לפחות פי ארבע. שיהיה סיפור, לא חיבור או סיכום.

בהצלחה.

נושא נכתב על ידי נשלח
  מונדיאל ג'ון דייקר 02:02 23/06/2002
  ואני בכלל בעד דרום קוריאה יעל 02:39 23/06/2002
  מסכים עם הצעותיה של יעל גל בא לביקור 04:31 24/06/2002
  ולסיכום שלמקו 04:42 24/06/2002
  האמת, מסכים איתכם ג'ון דייקר 05:02 24/06/2002
  הרעיון נחמד ג'יי האמיתית 09:10 26/06/2002
  ביקורת ארן 23:40 18/07/2002

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.