בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
י ו ם - ה ו ל ד ת ! ! ! [הודעה מנהלתית]
נכתב ע''י: NY מאושר (IP Logged)
תאריך: 14:28 03/06/2002

חברים יקרים!

לא שמנו לב, וכבר חלפה לה שנה מיום הקמת פורום הסיפורים. לרגל המאורע המשמח, בדעתי להכריז על תחרות הסיפור הטוב ביותר של הפורום. הסיפור הזוכה יפורסם באתר האגודה.
איך תנוהל התחרות?
א. אתם, חברי הפורום וסתם מבקרים, מוזמנים לבחור את חמשת הסיפורים הטובים ביותר מבין כל אלה שהופיעו כאן במשך השנה שחלפה, כלומר - כל אלה שהופיעו *לפני* הודעה זו.
ב. שלחו את תשובותיכם כמענה לעץ זה. הבחירה, כפי שאתם שמים לב, גלויה לחלוטין. אם, מסיבה כלשהי, אינכם מעוניינים לפרסם בפומבי את בחירתכם, נתן לשלוח הודעה לנעמי - מנהלת ההצבעה המסורה שלנו. בכל מקרה, כל הודעת הצבעה צריכה לכלול את הכינוי בו ידוע המצביע בפורום או את שמו האמיתי - רצוי שניהם.
ג. אם נתן, ציינו בהודעותיכם, בנוסף לשמות הסיפורים הנבחרים, גם את שמות מחבריהם וקישורים אליהם. על מנת למנוע אי סדר, אתם מתבקשים לשלוח הודעה אחת ובה כל חמשת הנבחרים שלכם.
ד. אם מעוניין משתתף לשנות את בחירתו, יש לשלוח דואר אלקטרוני לנעמי ולבקש זאת.
ה. כמובן מאליו, אין לבחור סיפור אותו כתבתם אתם (תחת כל כינוי שהוא).
ו. חמשת הסיפורים שיבחרו יפורסמו בדפים משלהם. מחברים שהגיעו לשלב זה והמעוניינים בכך יזכו בעריכתי האישית. או אז יועמדו הסיפורים להצבעה ע"י *כל באי האתר*, באמצעות מנגנון הסקרים המופלא שלנו.
ז. הסיפור שיבחר ע"י המצביעים יפורסם באתר האגודה.
ח. שאלות, טענות, מענות, בעיות - כתבו *לי* דואר אלקטרוני (הכתובת מופיעה בראש הודעה זו). *לא* בפורום.

תודה, בהצלחה, ומזל טוב לכולם!

נושא נכתב על ידי נשלח
  י ו ם - ה ו ל ד ת ! ! ! [הודעה מנהלתית] NY מאושר 14:28 03/06/2002
  מזל טוב! ג'יי האמיתית תוהה 15:08 03/06/2002
  אני ממליץ לנסות לקרוא הכל. NY מאושר 23:02 03/06/2002
  מה, כבר עברה שנה? שלמקו 03:39 04/06/2002
  הבהרות: NY מאושר 13:52 04/06/2002
  הבחירות שלי אבישי 05:24 08/06/2002

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.