בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
בית חולים
נכתב ע''י: קטה סנגלית (IP Logged)
תאריך: 06:04 02/04/2002

(סיפור זה פורסם בתחרות הקצרצרים)

בסוף השנה הרביעית ללימודי הרפואה, רפאל אושפז לניתוח לקיצור המעיים. "המעיים שלך הם כמו צינור מחורר, קודם כל צריך לחתוך. אחר כך תקבל סטרואידים, תרופות לדיכוי מערכת החיסון, ואנטיביוטיקה. אתה תהיה בסדר!" אמר הרופא, אבל רפאל הרגיש נורא. הוא הוכנס לניתוח עוד באותו בוקר. בלילה, לא נרדם, רפאל דמיין את מעיו המנוקבים על ריצפת חדר הניתוח. צללית חמקה לתוך החדר. הוא עצר את נשימתו. זה היה חתול. החתול קפץ ברכות על המיטה, והתכרבל סמוך לבטנו. רפאל פחד שהוא יפגע בתפרים, אבל החתול היה שקט ונוכחותו מרגיעה... כשהתעורר בבקר היה לבדו. גם בלילות שלאחר מכן החתול הגיע. רפאל חיכה לביקורים אלו בכיליון עיניים: לא היה לו הסבר לכך, אבל הוא הרגיש שהחתול מבריא אותו.
כשהתאושש מהניתוח, יצא לסייר במחלקה. באחד החדרים הבחין בהבזק פרוותי. חתול מנומר זינק על מיטה של אישה, שהיתה שקועה בקריאה. היא התהפכה והמשיכה לקרוא כשהחתול משתרע על גבה. רפאל היה מהופנט. "חתולים? אני מאד אוהבת חתולים", ענתה, ולתדהמתו הוסיפה, "אבל רק מרחוק". רפאל המשיך לבלוש. הוא גילה שישנם חתולים רבים במחלקה, ולהם שיגרת ביקורים מסודרת. פעם ראה אחות פותחת את דלת חדר ההתאוששות לחתול סיאמי. כששאל אותה למי שייך החתול, לא הבינה על מה הוא מדבר, ושלחה אותו למדוד חום. אבל רפאל לא הפסיק לראות חתולים, הם התרוצצו בין החדרים בזריזות כמו משתדלים לחלק את זמנם שווה בשווה בין החולים.
רפאל עדיין לא הרגיש ממש טוב, אבל הוא החליט להפסיק לקחת את התרופות. הוא המשיך לחכות לטיפולים הליליים עם החתול שלו, והבדיקות הרפואיות המשיכו להראות שמערכת העיכול שלו מחלימה יפה. כשיום השחרור הגיע, הרופא אמר בסיפוק: "אמרתי לך שתהיה בסדר!" רפאל הודה לו, מביט בחתול קטן, שהתחכך במתקן האינפוזיה. למחרת בבוקר לקח את הסטטוסקופ, סמל לכך שסיים שלוש שנות לימודי רפואה, והחזיר אותו למזכירות הפקולטה. "החלטתי לעזוב את הלימודים", אמר. "ומה אתה הולך לעשות?" שאלה המזכירה, מופתעת. רפאל היה שלו: "אני הולך ללמוד להיות חתול".נושא נכתב על ידי נשלח
  בית חולים קטה סנגלית 06:04 02/04/2002
  RE: בית חולים עידית 10:34 03/04/2002
  בדיוק. שלמקו 23:36 03/04/2002
  Real Doctor Rill 02:19 04/04/2002
  תגובות לתגובות... קטה סנגלית שמחה 11:36 04/04/2002
  סיפור מאוד נחמד גרומיט 16:13 04/04/2002
  הסיפור הוא באמת מיסטיקה נונין 01:47 05/04/2002


מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.