בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
ההגבלה
נכתב ע''י: באזזז (IP Logged)
תאריך: 07:16 11/03/2002

"השגת את זה?" שאל טל את שלומי.
"כן, זה אצלי בכיס. אנחנו רק צריכים להדביק את הקוד המגנטי על גבי תעודות הזהות והכל יהיה בסדר."
"אתה בטוח? אם אמא תגלה, היא תרתק אותנו לפחות שבוע בבית…"
"למה אתה צריך לחשוב כל הזמן על מה שאמא אומרת… תתחיל לסמוך על האח שלך."
"אבל, כולם אומרים שזה אסור."
"ואם כולם טיפשים? מה הם מבינים בכלל?"
"אני לא יודע."
"בדיוק. אז תשתוק ותעשה מה שהאח שלך אומר ותראה שהכל יהיה בסדר."

שלומי לקח את תעודת הזהות שלו והדביק בזהירות את הסרט המגנטי המזויף על גבי הסרט המגנטי הקיים. אחר-כך פיזר דבק מיוחד בקצותיו, חימם את האזור ושפשף באצבעו את הפלסטיק כדי לטשטש את פסי ההדבקה. הנסיון עלה יפה, תעודת הזהות נראתה אמינה לחלוטין. הוא חזר על התהליך בתעודת הזהות של אחיו הגדול וחייך בסיפוק. "אנחנו מוכנים." הוא אמר לו ואחז את ידו של אחיו.

שלומי משך בידו של אחיו טל והלך אחריו לעבר בית הקולנוע. הם הלכו לראות את הסרט הכי מדובר בעיר. לפחות ככה אומרת הפרסומת בטלוויזיה.

"תלך אתה." הורה שלומי לטל, "ותפגין בטחון עצמי." הוסיף כאשר נעמדו מול כרטיסן בית הקולנוע. טל חייך והגיש את תעודת הזהות שלו. השומר חייך בחזרה, השווה בין התמונות וסרק את הכרטיס המגנטי. טל הגיש את תעודת הזהות השניה. השומר עצר, חכך בדעתו והשווה את התמונות. אחר כך המתין שניה וסרק את הפס המגנטי. האישור החיובי ניתן. קומתו הנמוכה של שלומי הפריעה לו.

שניהם נכנסו פנימה משולבי יד ומאושרים. טל ניגש לדלפק הפופקורן ושלומי משך בידו.
"באנו לכאן לראות סרט, לא כדי לאכול פופקורן." טל הסתובב אליו, מאוכזב, כועס על רודנותו של אחיו הקטן. "אז מה אם אומרים שהוא החכם במשפחה. זה לא יכול להיות שהוא יתן לי פקודות כל הזמן." טל מלמל לעצמו.


הם התיישבו בבית הקולנוע הוירטואלי הריק למחצה, כיאה לסרט מסוג כזה. כאן מיקום המסך לא משנה. לכל כיסא מוצמדת קסדת המחשה ויזואלית המתחברת לשכבתו החיצונית של הקורטקס. אוזניות קטנות נחו במקביל למקום הימצאותן של האוזניים ופתח פליטה זעיר נח מול האף.

שלומי עזר לטל להרכיב את הקסדה, והסביר לו בקצרנות מהי הדרך הטובה ביותר להשתמש בו. לאחר מכן רכס את קסדתו שלו וכיווץ אותה לפי גודל ראשו.

הסרט עמד להתחיל, עוד כמה פרסומות, פתיח אזהרה וזהו.

תחושת רגיעה נחה על שלומי. כתוביות הסרט נעלמו, והדמויות החלו מרצדות מול עיניו. חושיו החלו מתמלאים בריחות,במראות וקולות, בתחושות ואף ברצונות ומאווים. הם נספגו בקרבו כספוג לא מסופק, מתמלא ומתעשר, מתרווח ומתהדר. הרצח הראשון שראה התקיף את פחדיו והוא נענה לו בפרץ אדרנלין סמיך. מגע שפתיים שבאו לנשקו בפתאומיות מתחו את עורו והגבירו את קצב ליבו. הוא היה מרוצה, סוף סוף הוא היה מרוצה.

כיסאו החל לרעוד, רעידות משונות, בלתי נשלטות. הוא חש בגורם זר מפריע לריכוזו, וניסה לדכאו בריכוז נוסף. מכה הונחתה על חזהו וגרמה לו להסיר את קסדתו. הוא הביט באחיו המפרכס והמתעוות. דם נזל מאפו ואוזניו. שלומי הסיר את קסדתו של אחיו מעליו. ראשו נשמט לפנים, ודם נשפך בין אצבעותיו.

"שומר! שומר!" זעק שלומי בכיוון כניסת בית הקולנוע. אחד השומרים רץ לעברו ונדהם בגלותו ילד קטן רוכן מעל נער צעיר שראשו שמוט.

הסרט הופסק. טל הובהל לבית החולים מאובחן בשבץ מוחי קשה. שלומי נשלח ביחד עם הוריו לחקירה משטרתית. חוקר הנוער הובך קשות כשגילה שילד בן שמונה הצליח לזייף שני תעודות זהות, בצורה קלה כל כך. הוא גם הופתע לגלות שאבחנת האי. קיו הראשונית לילד היתה מוטעת. האי.קיו שנמצא היה גדול בשלושים.

שלומי נשלח למעצר על זיוף תעודת זהות וגרימת מוות. "לא סתם ישנה הגבלת אי. קיו על סרטים מסוג זה." אמר התובע לבני משפחתו כשננעלה הדלת בתאו של שלומי.



נושא נכתב על ידי נשלח
  ההגבלה באזזז 07:16 11/03/2002
  רעיון טוב מאוד... Z 07:58 11/03/2002
  זה לא האדרנלין שסמיך שלמקו 10:22 11/03/2002
  שגיאה חשובה שמצאתי יעל 10:28 16/03/2002
  זה היה הרעיון... באזז 00:01 17/03/2002
  טוב, אז אולי זו רק אני יעל 09:02 17/03/2002
  מגובה לגיל ומגיל לאינטילגנציה.[[ל''ת]] Sabre Runner 12:26 17/03/2002
  קודם כל ברכת הגומל... באזז.. 04:09 18/03/2002


מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.