בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
משטרה מקומית (חלק 2)
נכתב ע''י: ange noir (IP Logged)
תאריך: 13:12 04/02/2002

*"אז זו הבמה עליה ערוכה התפאורה, עיר של שני מיליארד תושבים. כמות אוכלוסין שבה קיומו של פשע הוא טבעי, והפשע שלנו הפעם הוא רצח, אנג'ליק ושני אנג'למיט, כולם יחד באותו חדר ומתו כנראה מאותו גורם, וכידוע העלילה חייבת להסתבך."*
"רבותיי." אמר תופת "רבותי!" חזר בשנית תוך כדי עליה של כמה וכמה טונים, "חבורת יצורי אופל משוקצים שבקעו מסיוטיו של סופר מד"ב אנושי בן המאה העשרים, סתמו ת'ג'ורה לרגע!!!" צרח במלוא גרונו, שקט שרר לרגע קטן ואז התפרץ השאון בעוצמה מחודשת ובכוחות מתוגברים "סתמו!!!" הוא צרח תוך הצתה של שני הקירות שמצדדיו ושיגור סילון אדיר של אש ממרכז הכיתה, השאון שכח אך עוד נשמעו לחשושים. הוא פסע לאורך הכיתה, משני צדדיו היו שורות של שולחנות שפנו עליו הוא נעץ מבט זועם בכל אחד מהנערים בי הגזעים השונים שישבו מאחוריהם, "מישהו מוכן להסביר לי מה זה היה?" שקט מוחלט שרר, לו למי מהם היתה נופלת שיערה, היא היתה נשמעת היטב בפוגעה בקרקע. "צ'רלי," פנה תופת לזאבה מנומרת פרווה "את תמיד מתבטאת היטב, האירי נא את עיני על מה התרחש כאן הרגע." הוא אמר בנימה מורתית ביותר, הזאבה מלמלה משהו בשפה שקל מאוד לזהותה כזאבית "תשמרי על השפה שלך." הזהיר תופת
"טָב," אמרה צ'רלי "זה מה שקרה, אתה אמרת משהו טיפשי עד אנושי ואנחנו הגבנו."
"זה היה ניסוח מעניין." ציין תופת ורשם אותו לעצמו לשימוש בעתיד "אבל אני התכוונתי שתסבירי על מה מדברי הגבתם ולמה בכזו פראות."
"אמרו לך פעם שבתור שוטר אתה מזכיר מאוד מורה?" שאלה נערה כתומת שיער ותכולת עור
"כן, אתם," התיז תופת "בערך שש פעמים בשיעור, ולהזכירך אנחנו רק בשיעור שלוש. מלבד זאת, את רוצה להגיד לי שיש הבדל בין להיות מורה שלכם ללהיות שוטר? ועל כמה בכיתה הזו?" רוב הנוכחים משכו בכתפיהם והמהמו דבר מה. "עכשיו צ'רלי." הוא פנה שוב לזאבה "הסבירי לי בדיוק על מה מדברי הגבתם וכן אשמח לשמוע את תגובתך."
"טב," אמרה הזאבה "ת'אמרת שהפשיעה פה על M3 שונה מהפשיעה שהיתה על כדה"א, וזה נובע משתי סיבות, מבנה החוקים השונה של הברית שלא מזכיר כלל שום מערכת חוקים ארציאנית, וכן בגלל ההבדלים הפיזיים והמנטאליים בינינו לבין האנושים. אבל אלו, לפי דעתי תקפים רק על האנג'ים למיניהם, בין גזעים אחרי בברית כמו הזאביים או הניציים כמעט ואין פשיעה."
"וזו בדיוק הנקודה," אמר תופת "אי קיום פשע בגזעים הללו, או יותר נכון, כמעט אי קיום פשע, נובע בדיוק מגורמים אלו."
"אתה נשמע כמו סעיף מהאמנה." ציין נער צעיר שחור שיער וחיוור ועור "אבל עם תבחן אותנו, מה כבר ההבדל בין אנג'למיט, או אנימו, מבחינת ההתנהגות, לא גדול במיוחד, אנחנו מתנהגים בדיוק כמו חלק מהאנושים בספרים ארציאנים מאוחרים."
"אחד," אמר תופת תוך כיבוי של להבה שנשארה מתצוגת הפירוטכניקה שלו מקודם "לו הייתי אנג'ליק, מיקט, אתה הייתה מת. אבל מצד שני לא הייתי פה אז אני לא יודע. בכל מקרה בל נשכח כי רוב הגיבורים הסיפרותים האנושים, יצגו אידיאל גדול מהאדם היומיומי, או הקצנה של חלק ממנו, כמו ציניות. זה גם תלוי, בספר, בסופר ובתקופה. בוא נשווה רגע לניורומנסר, יש בו הרבה מאפיינים של התרבות שלנו, ערי ענק, סיבורגים, הנדסה גנטית וכו'... אבל מצד שני יש הרבה תאגידי על, טרור ופשעי מידע, זה לא אופייני לנו כלל. בו ננסה ספר אחר, חולית, אני מודע לכך שעבור חלקכם זהו ספר מוכר, הוא אמור להיות חלק מתוכנית הלימודים שלכם. בחולית יש בתים, ותחבורה על אורית וטכ' אורגנית, אבל מצד שני הבתים קושרים זה נגד זה... חולית זה איך שהברית היתה ניראת לו הלורדים לא היו סובלים זה את זה והיו מפריטים את הצי."
"וקומיקסים." המשיך מיקט
"איך חיכיתי שמישהו יגיד את זה." אמר תופת בנימה מורתית להדהים "אני לא חושב שזו תהייה הגזמה להגיד שצמחנו מתוך הקומיקסים, אני יודע בוודאות שיש אפילו כמה מוטנטים, בעיקר בצי שבאמת נשלפו מתוך המציאות של הקומיקסים הודות לפלאי התנועה הבין ליניארית. אבל הרבה ממה שאנחנו נשלף מתוך הקומיקסים של סוף המאה העשרים, רוב הלורדים הם חובבים קומיקסים מושבעים ולרובם יש אוספים די מרשימים. אם זה מעניין מישהו בספריה של הצי/צבא באנג' פרים ישנם כל המהדורות של X men שהוצאו לאור וגם כמה שלא, האנג'ליט רואים בזה עניין של הזדהות וכדי לקשר את זה לשיעור אציין גם שבגלל זה לרובם יש אג'נדה רציני נגד פשע ובעיקר נגד סחר בסמים. הם רואים עצמם הגרסאות האמיתיות של לוחמי הפשע והקונספט הזה מוחדר גם חזק בצי, זה ועונשים שאינם גורמים נזק אבל מאוד לא נעימים גרמו לכך ששיעור הפשיעה בצי עומד על קרוב לאפס."
"אז מה אתה אומר?" שאלה שוב הנערה כתומת השיער
תופת נאנח "אני אומר שעבור שיעור בקרימינולוגיה מודרנית, זה מאוד שיעור ספרות ואקטואליה." הוא כחח בגרונו "כעת יש לי הודעה עבורכם, המשטרה אישרה לי לקחת אחד מכם כל שבוע איתי לעבודת שטח בתור מתנדב, למרות שהנוכחות שלו שם תהיה די חובה." מלמולים נשמעו "כעת כדי לחסוך זמן אספר לכם שכבר בחרתי באקראי סדר לפיו תצאו, יוצא אז שהשבוע, ורוניס יוצאת להיות הסטאז'ית הראשונה, שאלות?" הכיתה שקטה "יופי, אז אתם חופשים, להוציא ורוניס. תישארי את רוצה לדבר אתך." תוך חצי דקה מלבד הנערה כתומת השיער וכחולת העור, ותופת כמובן לא היה שם נפש חייה. "תגידי לי ורוניס," אמר "למה בחרת בקורס הזה? הוא לא חובה."
"כי זה נשמע יותר מעניין מיסודות הקסם וכי אין לי כישורים טלפטים, אז גם את זה לא יכלתי לקחת."
"ומה אם קורסים כמו עזרה ראשונה, או אסטרטגיה?"
היא נעצה בו מבט מלוכסן "ת'השתגעת?" שאלה "מה לי ולקורסים האלו, 'ני לומדת מה שיעזור לי, יש לי שבע מאות שנה לחיות, 'ני לא רוצה להצטרף לצי, או להפוך למומחה. 'ני רוצה למצוא איזו עבודה טובה ונחמדה, שיתנו לי דירה ורכב, לפרוש בגיל חמש מאות ולחיות את שארית חיי על הריבית."
"נשמע חיים עלובים למדי."
הא משכה בכתפיה "קרא לזה מחסור במוטיבציה, בן כמה אתה?"
תופת עצר רגע כדי לחשב "מאה חמישים בקירוב."
"אהה, יליד ארץ." היא נדה בראשה "אז ת'לא תבין, אני לא חייה על איזה עולם נידח, שאני צריכה לשאוף לצאת משם, וכמו שאמרתי, חיי צבא הם לא לי, אז למה יש לי לעבוד קשה?"
תופת התיישב על אחד השולחנות. "תזכירי לי לשאול אותך את זה בעוד מאה ומשהו שנים, בינתיים אני מניח שאת תרצי לוותר על שבוע 'ההתנדבות' הזה."
"לא," היא השיבה במהירות "אם לא יצא לי לראות איזו גופה מה הטעם בכל הקורס הזה? ת'דור ראשון, G1 כמוך לא יתקשה להבין את הרצון ראות קצת דם."
תופת חייך "יפה." הוא שלף מחשב כף יד ולחץ על כמה פקודות, פס נייר צר מודפס בקע מהמכשיר והוא הושיט לה אותו "תהיי שם." הוא אמר ויצא מהכיתה אך אז נעצר בדלת "ובניגוד לסטיגמה, בני דור ראשון הם לא פראים צמאי דם, הם מכונות לחימה מחושבות צמאות דם." הוא זרק חיוך ונעלם מעבר למשקוף

נושא נכתב על ידי נשלח
  משרטה מקומית (חלק 1) ange noir 13:11 04/02/2002
  משטרה מקומית (חלק 2) ange noir 13:12 04/02/2002
  משטרה מקומית (חלק 3) ange noir 13:13 04/02/2002
  משטרה מקומית (חלק 4) ange noir 13:15 04/02/2002
  משטרה מקומית (חלק 5) ange noir 13:16 04/02/2002
  משטרה מקומית (חלק 6) ange noir 13:17 04/02/2002
  משטרה מקומית (חלק 7) ange noir 13:18 04/02/2002
  משטרה מקומית (חלק 8 ואחרון) ange noir 13:20 04/02/2002
  עברית... 011011010100 05:51 05/02/2002
  הוא צודק, זה אכן סיוט לקרוא. שלמקו 07:34 05/02/2002
  המממ. לך לאתר של רחובות. זה משם אודווין 10:14 05/02/2002
  אני מודה על ההקדמה ange noir 13:14 05/02/2002
  עכשיו אני מתחיל להבין שלמקו 00:28 06/02/2002
  חימום המים ange noir 09:16 06/02/2002
  רחמן בן רחמנים! NY מאושר 00:25 06/02/2002
  אין לי שום דבר כנגד משפטים רווים בפסיקים שלמקו 00:53 06/02/2002
  כן נכון 18:02 06/02/2002
  RE: כן[[ל''ת]] הוא 18:04 06/02/2002
  חוק המשפטים הארוכים יעל 08:26 09/02/2002
  RE: חוק המשפטים הארוכים לא אני הוא האיש 10:18 09/02/2002
  הנה משפטים ארוכים שלמקו 03:16 10/02/2002
  ההודעה שלי היתה אמורה להיות תחת הסיפור יעל 09:57 10/02/2002
  אודה ואתוודה, Preacher 12:11 06/02/2002
  נרשם ange noir 20:01 06/02/2002
  מסכים לגמרי. Sabre Runner 11:32 07/02/2002
  הסטנדרטים של הפורום הזה Preacher 12:26 08/02/2002
  יש כתיבה ארכנית ויפה, ויש סרבול. NY מאושר 02:29 10/02/2002
  משרטות למוחות נונין 05:05 07/02/2002

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.