בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
משרטה מקומית (חלק 1)
נכתב ע''י: ange noir (IP Logged)
תאריך: 13:11 04/02/2002

*"מי אני, אני לא חושב שזה בעצם חשוב, אומר רק שאני אנג'ליט, מה זה? הדבר עוד יתברר לכם. אך לא כדי להרצות אני פה אלא לספר... אין אני או כל אחר בברית שייך לגזע האנושי, מתוך לידה או מתוך בחירה ועל זה בנויה הברית, על שלושת גזעיה העיקריים, האנג'ליט, הגזע שלי, האנג'ליק והאנג'למיט. כשלכל אחד מהגזעים יש ארסנל של יכולות המוגדרות כעל-אנושיות, אנחנו קוראים לזה נורמליות. אך כתוצאה מזה יש ברשותנו כלים מאוד חזקים וחשובים, בכל התחומים.
הסיפור הזה מתרחש בעולם ששמו M3, זהו עולם מעורב וצפוף למדי, חיים עליו כעשרים מיליארד על פני השטח בלבד, כולל האוכלוסייה הימית, דירי ערי האוויר, והערים המסלולית, והמגדלים, סך הכל יוצא כמעט מאה מיליארד על פלנטה לא הרבה יותר גדולה ממאדים. מצב כזה הוא כר גידול אידיאלי עבור העולם התחתון, הרשו לי לספר לכם על מקרה רצח שהתרחש שם לא מזמן... ברור שלכל מקרי הרצח יש דבר אחד במשותף, מישהו מת, ההבדלים ביניהם הם הרקע של המישהו והנסיבות שהובילו למותו, ואת זה תמיד יש מישהו שחוקר, לעומק זה או אחר. המקרה הזה לא היה שונה, מישהו מת ומישהו קיבל לחקור את המיקרה."*

עבור האזרח מהשורה, זירת רצח היא דבר מרתק שסיכויך לראות פעמים יותר מספורות גובל באפסי, שבירה משגרת היום יום ושינוי יחודי ולרוב חד פעמים, עבור אנשים כמו סמל במחלק הרצח של דרקו, פרנק רייט, הידוע גם כתופת, זה לא היה דבר כה יחודי, הוא כבר ראה עשרות אם לא מאות מהן. למעשה לא רק שהן כבר לא היו מעניינות במיוחד ודי משעממות, הן היו עבודה, וזה הורס הכל. אמת שהאגדות מספרות שיש כאלו שנהנים מעבודתם כל הזמן, אבל תופת לא היה אחד מאלו, למעשה, הוא האמין בלב שלם שלא היו בקיום בריות שכאלו ואם יש כאלו סביר להניח שהם שיכים לאיזה גזע של מזוכיסטים כמו בני אנוש או משהו כזה או שהם בעלי תסביכים קשים כמו אנשי צי/צבא ושדוגמתם. הוא עבד בצורה די שלווה, שוטר לא היתה העבודה הכי גרועה או הכי קשה בעולם שעליו הוא חי, מה גם שהיו מספיק בונוסים כדי לעודד אותו להמשיך להחזיק במשרה. כאיש מחלק הרצח הוא התעסק עם דברים די מדהימים לאורך השנים ופלש לשטחם של כל כך הרבה מחלקות אחרות שאומנם העבודה היבשה לא היתה תענוג אמיתי אבל עדין יכלת ליהנות מכל מה שמסביב להגשת הדוחות הסופיים המונוטוניים והכמעט גובלים ברובוטיות. תופת היה תופעה די יחודית במשטרה של דרקו, בתור התחלה הוא לא היה טלפת או מוטנט טלפת אלא סתם מוטנט, הוא הכיר רק עוד שש כמוהו במובן הזה שעסקו בעבודות דומות, כלומר בלשות, במשטרה של דרקו לפחות (ועם נתייחס שבדרקו יש יותר מעשרת אלפים שוטרים, מתוכם כמעט אלף שעסקו בבלשות, אז זה מעט מאוד). דרקו סך הכל היתה עיר גדולה, מאוד, העיר הקרקעית הכי גדולה בM3, ואחת הערים הקרקעיות הגדולות ביותר בברית מכל בחינה שתבחן זאת: אוכלוסייה של כמעט שני מיליארד, די הרבה בכל קנה מידה, כנראה בגלל זה בנו את העיר במפלסים כל הזמן המשיכו בונים מעלה ומטה, נכון להיות היו שלושים מפסלים, בכל אחד אזורים טובים יותר וטובים פחות. שכגובהו של כל מפלס הוא כמעט מאה מטרים יוצא סך הכל עיר שגובהה כמעט שלוש קילומטר, מספיק מקום לכל האוכלוסייה וגם לכמה ביניי משרדים.
כרגע נכנס תופת לדירת שני חדרים במפלס ארבע עשרה, בחלק הבורגני אבל עדין לא העשיר במיוחד של המפלס, כמעט מעמד הבינים המושלם. שני חברי מחלקת זיהו פלילי, או לפי הסלנג מז"פים, כרעו מעל שלוש גופות שסודרו על השטיח ונאבקו בו כדי שיפסיק לשאוב את הגופות, אומנם שטיח ששואב את עצמו הוא דבר טוב ויפה אבל עבור חקירה הוא לא מועיל במיוחד כיוון שהוא נוטה להעלים ראיות, אמת שלתוך שק, אבל אף אחד לא רוצה לחטט בזבל. מז"פ שלישי סרק את הקירות והרהיטים בנסיון לאתר רקמות אורגניות של הרוצח או לפחות טביעה של משהו. סקירה מהירה גילתה את סימני הגיר של המיקום בו נמצאו הגופות, אחד על כיסא ושנים מולו שרועים הכין שאחד המז"פים נאבק בשטיח כדי להשאיר את הסימנים.
"היי פרנק." אמר מז"פ רביעי שיצא בדיוק מחדר האמבטיה
"היי רוברט." השיב תופת מהורהר, היה משהו שלא הסתדר. הוא נעץ מבט במז"פ, רוברט היה לא היה כמוהו, אלא קוסם, לכן לא היתה לו שום בעיה לפנות עליו בשם הפרטי ולא בכינויו כפי שהיה נוהג לו היה מוטנט "מה יש לנו פה?"
"כמו מה זה נראה לך?" שאל רוברט "רצח משולש, אנג'ליק ושני מוטנטים."
תופת הלביש על ידיו זו כפפות חד פעמיות וכרע בסמוך לגופות "איזה גזע?"
"מה?" שאל רוברט
"האנג'ליק, איזה גזע?"
"אהה," רוברט שלף מחשב כף יד דק ורב איתו מספר דקות עד שלבסוף הצליח לגרום לו לעבוד "אנושb , למה?"
"בתור התחלה, כי האנושי b, היחידים בM3 חיים או במגדל המערבי או בטבעת או בערי המסלול, אין אף אחד על הקרקע, יש להם בעיה עם האוויר."
"על מה אתה מקשקש," אמר אחד המז"פים שסרקו את הגופות "אין שום בעיה עם האוויר על הקרקע."
"להם יש," אמר רוברט חצי מבודר "אנחנו נושמים אותו."
"אז יש לך רעיון, מה עושה אנג'ליק עם שני מוטנטים ותעלומה קצת פחות גדולה, למה הם מתים." שאל תופת מתרומם ממעל הגופות
"את זה אני יכול לספר לך." אמר רוברט והקיש דבר מה במחשב כף היד שלו "לפי הבדיקות שעשינו פה, עומס יתר על מערכת העצבים, יצטרכו לערוך עוד כמה בדיקות פתולוגיות כיד לגלות בדיוק מה גרם לזה."
"תעשו את זה." אמר תופת "ותשלח לי את התוצאות, יחד עם דו"ח על כל מה שמצאתם בזירת הפשע, יש לך הערכה מתי זה יהיה מוכן?"
"את הדוחות תוכל לקבל כבר בעוד שלוש שעות, נסיים פה תוך שעות ויקח לנו בערך שעה עד שעה וחצי לנתח את כל הנתונים, הדו"ח הפתולוגי... יום, יומים, יקח די הרבה זמן לעשות את כל הבדיקות. אבל אני לא פתולוג אז אני לא יכול להגיד את זה בוודאות."
"'ני'בדוק את העמדה שלי כשאיגע למשרד מחר."
"אני מעריך שרוב החומר יהיה לך עד אז." אישר רוברט "מתי אתה מסיים היום, נצא לשתות משהו?"
"לא יכול," אמר תופת "המחלקה מאלצת אותי לקחת עוד קורס בקרימינולוגיה, אולי מחר, נגיד תשע?"
"כן למה לא," אמר רוברט "אני אתקשר אלך עם יצוץ משהו חשוב."
"בסדר, לך בזהב." אמר תופת את ברכת הפרידה, זו היתה ברכת פרידה של קוסמים, אבל הוא ניפרד מקוסם
"תפסיק ללקק ועוף מפה." הפטיר רוברט, תופת הצדיע ויצא מהדירה

נושא נכתב על ידי נשלח
  משרטה מקומית (חלק 1) ange noir 13:11 04/02/2002
  משטרה מקומית (חלק 2) ange noir 13:12 04/02/2002
  משטרה מקומית (חלק 3) ange noir 13:13 04/02/2002
  משטרה מקומית (חלק 4) ange noir 13:15 04/02/2002
  משטרה מקומית (חלק 5) ange noir 13:16 04/02/2002
  משטרה מקומית (חלק 6) ange noir 13:17 04/02/2002
  משטרה מקומית (חלק 7) ange noir 13:18 04/02/2002
  משטרה מקומית (חלק 8 ואחרון) ange noir 13:20 04/02/2002
  עברית... 011011010100 05:51 05/02/2002
  הוא צודק, זה אכן סיוט לקרוא. שלמקו 07:34 05/02/2002
  המממ. לך לאתר של רחובות. זה משם אודווין 10:14 05/02/2002
  אני מודה על ההקדמה ange noir 13:14 05/02/2002
  עכשיו אני מתחיל להבין שלמקו 00:28 06/02/2002
  חימום המים ange noir 09:16 06/02/2002
  רחמן בן רחמנים! NY מאושר 00:25 06/02/2002
  אין לי שום דבר כנגד משפטים רווים בפסיקים שלמקו 00:53 06/02/2002
  כן נכון 18:02 06/02/2002
  RE: כן[[ל''ת]] הוא 18:04 06/02/2002
  חוק המשפטים הארוכים יעל 08:26 09/02/2002
  RE: חוק המשפטים הארוכים לא אני הוא האיש 10:18 09/02/2002
  הנה משפטים ארוכים שלמקו 03:16 10/02/2002
  ההודעה שלי היתה אמורה להיות תחת הסיפור יעל 09:57 10/02/2002
  אודה ואתוודה, Preacher 12:11 06/02/2002
  נרשם ange noir 20:01 06/02/2002
  מסכים לגמרי. Sabre Runner 11:32 07/02/2002
  הסטנדרטים של הפורום הזה Preacher 12:26 08/02/2002
  יש כתיבה ארכנית ויפה, ויש סרבול. NY מאושר 02:29 10/02/2002
  משרטות למוחות נונין 05:05 07/02/2002

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.