בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
מפגש ראשון
נכתב ע''י: יששכר (IP Logged)
תאריך: 02:36 21/11/2001

הרכב הצבאי פילח את האוויר. שני החיילים הביטו בחלון בחלון במבט מזוגג. "נאדה",אמר לבסוף הצעיר, ששמו היה גריקאולס, "שומם כמו חור שחור!" "אני חושב שכבר שכבר הקפנו את הפלנטה"-ענה הבכיר,בבלשנוכארס. הוא העביר את הרכב למצב חלל. "כל השיטוטים האלה בעולמות החדשים, בשביל זה התגיסתי לצי?!" ,הוא מלמל את הטרוניה הקבועה שלו תוך כדי הכוונת החללית אל בסיס הבית "אם לפחות היינו מקבלים את אחת החלליות החדשות האלה, במקום הגרוטאה המ..." "המפקד!!", קטע אותו גירקו ,"כדאי שתראה את זה" שניהם הביטו במכ"ם. הוא הראה אות חיים. "תחזיר אותנו" צעק המפקד בהתרגשות, "אני אביא את החליפות!".
2 דקות מאוחר יותר, הם קיפצו על הקרקע הטרשית . "זה צריך להיות פה!" אמר גירקו. שניהם התבוננו מסביביהם, ואז הדבר נגלה לעיניהם.האסיטואציה הראשונה שעלתה בראשו של גריקו היתה פרח טורף עם קלקול קיבה. במבט שני הדבר היה נראה כמוטציה של היפופוטם, שיח ורדים, ומיבש שיער. במבט שלישי הוא החליט שהדבר לא היה דומה לשום דבר שהכיר.
"אתה חושב שזה חי?" המפקד התקרב לדבר, כחכך בגרונו ואמר:"בשם הכוחות המאוחדים הגלקטים האנושיים הנני מצהיר כי פנינו לשלום, ונשמח לקיים מערכת יחסים בריאה עם בני עמך!". הדבר לא זז . "הוא לא חי. קח ממנו דגימה, ונחזור לרכב. הבטן שלי כבר מקרקרת" הוא פנה אחורה, ואז קרה הדבר: גריקאולס, שניסה לחתוך חתיכה מה*דבר* התחיל לרעוד. הוא התחיל לצעוק, ואז עף אחורה בחוזקה, ונחת ישר על האנטנה של ה"גרוטאה". "לעזזל!" הרעים הדבר בקולו, וגרם לשני החיילים לשכוח את הכאב בבטן ובישבן לחילופין. הם הרגישו שכל האנושות עומדת מאחוריהם. אלפי שנים חיכתה האנושות לרגע הזה, מפגש ראשון. " אתה יודע גלקטית!" קרא המפקד לבסוף "ובכן, כעת אני יודע. אתם מבינים, חדרתי למוחתיכם, ועכשיו אני יודע כל מה שאתם יודעים!" "אתה מתכוון, הכל?" נדהם בבלשנוכארס. "טריגונומטריה, הכנת חביתיות, שמות כל הגרושות שלך, אופן פעולת החללית.." "הי, את זה גם אני לא יודע!" "זוכר את השיעורים בתיכון שהיית בוהה בבחורה שישבה מימנך? ובכן אתה לא הקשבת, אבל הידע נמצא בתת זכרון שלך, ולי יש גישה חופשית לשם!" "וואו, את כל זה גילית ב2 דקות!" תמה גריקו מאחור. "למעשה זה לקח לי כמה מאיות השניה. בשאר הזמן ניסיתי לשנות את הפיסיולוגיה שלי לאופן הדיבור שלכם. אתם מבינים, צורת התקשורת שלכם לא מתקדמת במיוחד, יחסית" "אתה מתכוון שיש עוד צורות חיים" התרגש המפקד "בודאי! הם באים לפה לפעמים" ומה אתה עושה כל הזמן?" "אני יושן כמובן!" , קולו של החייזר נעשה צורם: "ישנתי רצוף אלף חמש מאות ארבעים ושניים שנים אנושיים רצופים, עד שהפוץ הזה ניסה לחתוך אותי" גריקו הסמיק "מה עשית לפני כן?" "כמובן גם אז הופרעתי ע"י צורת חיים. חייזרים חביבים, הם הזכירו את כוונתם להשמיד אתכם" "ולאן הם הלכו מפה?"דאג המפקד "אה..הם... אהה..המשיכו כמובן, בכל מקרה, התרבות שלהם היתה הרבה יותר מענינת, אם כי גם אצלכם אני מוצא כמה דברים לא רעים בכלל, כמו הביסבול, והמוזיקה הזו.." הוא החל לפזם נעימה משונה "את זה בטח לא לקחת ממני!" אמר המפקד ,"אה זה אני" הצתחק גריקאולס,"יש לי חולשה למוזיקה הודית"
"תגידו, אתם לא ממהרים אולי?" הדבר התחיל להראות סימני מצוקה, ואז אורו עיניו:"תראו" הוא קרא,"סופרנובה!!" החיילים הרימו את ראשיהם מיד, וזה גם הדבר האחרון שעשו בחייהם, מכיוון שרגע לאחר מכן, הם מצאו את עצמם בתוך לועו של החייזר, הופכים למצב צבירה שלא היה ידוע לאדם קודם. "נודניקים, החוצנים האלה" הרהר היצור תוך כדי לעיסה,"אם כי טעימים להפליא"
והוא חזר אל שנת החורף שלו, המשתרעת אל הנצח.נושא נכתב על ידי נשלח
  מפגש ראשון יששכר 02:36 21/11/2001
  צפוי, צפוי... שלמקו 04:00 21/11/2001
  לא מחדש הרבה? גל 04:23 21/11/2001
  מסביביהם יעל 06:13 21/11/2001
  דווקא עם השמות לא הייתה לי בעיה שלמקו 00:37 23/11/2001
  באמת צפוי גולי פויל 11:03 26/11/2001
  המון בעיות סגנון. אלכסנדרה 07:50 21/11/2001
  אכן, הרסת את הפואנטה. נונין 12:33 21/11/2001


מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.