בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
אחיות
נכתב ע''י: Rene (IP Logged)
תאריך: 03:25 16/11/2001

אחיות

אני הולכת ברחובות סוריאליסטיים, מוצפים באורות צהובים של פנסים ומחטים מלוכלכים בערמות. החברה שלי מהצד המזרחי של הגדר כעת בדרכה למאסר. רכב שחור מבריק אסף אותה מדירתה, אשר נחרבה בידי המבקרים הליליים, וממש ברגע זה היא מובלת בידיים שלובות ופנים צנומות לבנות לתוך שערי לוביאנקה הפעורים לרווחה. כנראה מצפות לה כמה שבועות עינויים, לא משהו בלתי סביר, כמו כולם. ינעלו אותה, ערומה למחצה, בארון צר, ממלוא היטב בצבא פרעושים רעבים לשעות מספר. אחר כך תא מעופש וצפוף. חקירות. וידויים. סתירות. איומים. היא תתוודה ותצא בזול מכל הסיפור. חמש שש שנות עבודות כפייה בקאמצ'טקה, באחד ממוקדי הריכוז הגדולים לנשים. וזהו...אחרי זה היא תתגורר לה באיזו עיירת ספר שכוחת אל, תתנחם, ותשכח אולי כי אמה, אשר נעצרה שבוע אחריה, נדרסה למוות מול עינייה על ידי נהג הובלות פנים מחנתי שיכור.

אני לא יכולה להתנחם. אני מחבקת את הפנס וקוראת לו מיק. אם עוצמים ת'עיניים לכדי סדק כאוב: הוא באמת מזכיר את מיק. רזה, עצמתי, זוויתי, מגחך. אמי, לצערי הרב לא נעצרה. היא עדיין יושבת בביתה הממורק בפרברי העיר, ומבקרת אותי. אני יכולה לראות בדמיוני את התנועות המכניות של שפתיה הכחושות, המשוחות בברק לשפתיים של זקנות, המתאמצות ללחוש אף בשנתה: "מופקרת. ברחת מהמנזר, זנזונת קטנה. מוכשרת ?!? במה בדיוק מוכשרת: להזריק...זה הכשרון שלך."
אילו רק יכולתי להזמין את האנשים במעילי עור שיבוא עם הרכב השחור המזמזם שלהם ויקישו בדלתה לילה בהיר אחד. שיגררו את המכשפה הבורגנית הזאת דרך כל מדורי הגהנום, עד שתתוודה. שיתלשו את ציפורניה ואת שדיה הבלויים, וישברו את עמוד השדרה העקום שלה מרוב התפללויות צבועות, עם מקלות גומי עבים.
חיוך מתפשט על שפתיי. אני ממש קודחת. לא הצלחתי להשיג היום פרוטה שחוקה. המחסה שלי מתחת לבניין האופרה הישן מוצף ביוב. לא יבואו האנשים הליליים הטובים: הם בצד המזרחי של הגדר.

ניסיתי להתקדם אל הפנס הבא. גם הוא דומה למיק. לידו זרוק מזרק חצי מלא בנסיוב ובעוד משהו. החזקתי את המזרק בשניים. הידקתי את השרוול סביב ידי השמאלית מעל המרפק ונעצתי את המזרק בווריד. צנחתי מטה לתוך שלולית רדודה. בועה ורודה התרוממה מפי .

החוקר במעיל עור עומד מעל אחותי מהמזרח. היא נפלה לתוך שלולית חמימה של שתן מהביל, לאחר שהחוקר לא חישב את שקול הכוחות בין הלסת שלה לבין אגרופו. הלסת הייתה בהפסד רציני של כוח. בועה ורודה עלתה בריחוף מפיה. עינייה הזגוגיות ננעצו בכפתור מבהיק על מעילו.

בשארית כוחותיי, כנראה בתוך המזרק אכן היה משהו, אני מסיטה קצוות שיער בלונדיני ריחני, שפעם היה שלי, מהעיניים, אשר החלו לאבד את המיקוד בריצודים מהבהבים. מעלי גחן מיק, לבוש במעיל עור. אגרופו היה עדיים קפוץ.

אחותי המזרחית, בנפצה את הבועה הססגונית, לחשה בקול נערת המקהלה: אני היא Marian Faithful של החיים.

נושא נכתב על ידי נשלח
  אחיות Rene 03:25 16/11/2001
  ניטפוק קטן וחסר משמעות שלמקו 06:09 16/11/2001
  זה מבוסס על משהו שאני אמורה להכיר? יעל 06:34 16/11/2001
  את לא אמורה להכיר, אבל Rene 06:59 16/11/2001
  RE: את לא אמורה להכיר, אבל רני 07:34 16/11/2001
  דעתי יש בזה מדע בדיוני... Rene 07:45 16/11/2001
  קצת מדי ומעט מדי, ואלי זה לא ממש עבר רני 08:42 16/11/2001
  בלקסיקון טרקי סיטי יעל 01:55 18/11/2001
  מריאן פיית'פול, התקשרי הביתה![[ל''ת]] שלמקו 05:22 18/11/2001
  in Moscow, no one can hear you scream...[[ל''ת]] גל 06:17 18/11/2001
  הייתי מסכימה אתך, אם הקשר בין השתיים Boojie 18:50 18/11/2001
  You are right as usual Rene 05:09 19/11/2001
  קראתי פעמיים נונין 08:29 17/11/2001
  חסכת לי תגובה...[[ל''ת]] (NY) 05:48 24/11/2001

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.