בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
לא ממש הבנתי מה אתה מנסה להגיד.
נכתב ע''י: Boojie (IP Logged)
תאריך: 12:50 03/09/2001

הסגנון שלך הולך ומשתפר, אבל הרעיונות של הסיפורים שלך עדיין חלשים. אני לא מבינה אם אתה מנסה לתת פה מסר קלישאי לגבי חשיבותו של הידע וכדומה, או מה.
בכל אופן, אני רוצה לציין בעייה אחת שבולטת אצלך, ולא רק אצלך, וזו העובדה שהרבה פעמים אתה אומר במקום להראות (ואגב, זו בעייה שקיימת הרבה גם אצלי, אז אל תחשוב שזו ביקורת רק כלפיך). למשל, התיאור של החברה בהתחלה הוא מאד משעמם. למה? כי אתה נותן תיאור היסטורי, לא תיאור חי. אתה מספר לנו שהחברה ככה וככה במקום להראות לנו שהיא ככה וככה.
למשל, במקום לספר שהחברה מדגישה את הנימוס והאצילות, אבל עוסקת באלימות בסתר, זה היה עובר הרבה יותר חזק וחי אם היית מתאר סיטואציה מחיי אותה חברה שמדגישה את הניגוד. יכולת לנצל את אותה סיטואציה כדי להראות גם את הניגוד בין גיבור הסיפור שלך למקובל בחברה (נגיד, הגיבור עובר ליד מקום שבו עוסקים בהאבקות. בקהל נמצאת בחורה שקודם לכן הזדעזעה מאיזשהו אקט של חוסר נימוס, והוא רואה את ההתלהבות העזה שלה וחש שלא בנוח. סתם דוגמה ששלפתי מהשרוול.)
בדרך הזו, זה יישמע פחות כמו ספר היסטוריה, כלומר, פחות מעיק, ומצד שני, יתן לקורא אפילו יותר אינפורמציה ממה שעוברת בתיאור היסטורי-לכאורה.
ואגב, למה ה"קונטראסט" נקרא קונטראסט? יש לזה הסבר? כי אני לא הבנתי.

נושא נכתב על ידי נשלח
  מבוא להיסטוריה אודווין 10:58 03/09/2001
  לא ממש הבנתי מה אתה מנסה להגיד. Boojie 12:50 03/09/2001
  ניטפוק קל. שלמקו 16:04 03/09/2001
  וחוץ מזה זה שמשלם יותר מדי 16:15 03/09/2001
  אני לא בקיא כל כך בתארים אודווין 09:01 04/09/2001
  אז אל תשתמש בהם! אסטרו-נעמי 14:50 06/09/2001

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.