בקרו גם בפורום האגודה
חזרה לאתר האגודה
פורום הסיפורים :   מיועד לפרסום וביקורת של סיפורי מד"ב ופנטסיה; מנהל הפורום: זיו קיטרו (Sickbar) 
לקבלת עדכונים חודשיים בדואל על פעילויות האגודה, הצטרפו לרשימת הדיוור על-ידי משלוח מייל למזכירות האגודה.
RSS Headlines
רוצים לפרסם כאן סיפורים? ראשית, קראו את כללי הפורום.
מישהו קרא לי?
נכתב ע''י: מישהי עם ניק מתחכם (IP Logged)
תאריך: 13:16 09/08/2001

אזהרה: הסיפור הבא הוא אוף טופיק, לא מתאים לכללי הפורום, ומובא רק באסוציאציה לסיפור שבראש הפתיל. אם הוא מעצבן את שלטונות הפורום, הם מוזמנים למחוק אותו (ובבקשה אל תהרגו אותי!).

*אויב העם*

האולם הגדול היה חשוך - רק מנורה קטנה אחת האירה אותו, וגם זו הודלקה רק עקב אישור חד-פעמי להפר את פקודות ההאפלה. באור הדל, פניהם של היושבים מול הבמה נראו מסוכנים יותר, עיניהם נראו נואשות יותר מבאור היום.

החבר ג' עלה על הבמה, ושאר היושבים החלו למלמל. "אחיי למהפכה," אמר ג' לתוך המיקרופון שאחז בידו, "היו בשקט, לוח הזמנים שלנו עמוס היום."

הקהל השתתק.

"כידוע לכם," המשיך, "מדכאינו עברו כל גבול. הזעם בקרב אחינו גובר. בתחילה אנחנו, המוכנים להילחם למען החירות, היינו מיעוט, אבל כעת רבים מצטרפים לשורותינו."

רחש של הסכמה ושביעות רצון עבר באולם.

"אחוז גדל והולך מהאוכלוסיה רואה את צדקת דרכנו. כל אחד שראה את חבריו נלקחים בשבי, כל אחות שאיבדה את אחיה, כל חופשי שהפך לעבד למדכאים -" קריאות שנאה נשמעו בחדר - "כל חופשי שהפך לעבד מעבדיהם, ואולץ לשרת אותם, להגן עליהם, לשעשע אותם, לפני שהצליח להימלט -" קריאות השנאה גברו - "כל אלה, חבריי, כל אלה יהיו שותפים למהפכה!"

שריקות הסכמה. רבים באולם הניפו את אגרופיהם.

"הם מנצלים את התמימות שלנו, את הידידות שבאופיינו, את רדיפת השלום. הם מנצלים את הבורות של ילדינו הרכים. ילדינו שלנו לומדים את שפתם כדי לציית לפקודותיהם - האם הם אי פעם טרחו ללמוד את השפות שלנו?"

קריאות "לא, לא" נשמעו מכל עבר.

"והגרוע מכל -" הקריאות והלחישות באולם דעכו. כולם ידעו מה יאמר ג' כעת, ומכיוון שרבים מהם עברו חוויה משפילה זו בעצמם בשנים האחרונות, הזכרונות היו טריים וכואבים במוחם - "והגרוע מכל: הם צוחקים," וקולו של ג' גבר לשאגה כמעט, "כאשר אנחנו כואבים!"

נשמעו קריאות הסכמה, ובמהרה נוספו להן זעקות זעם. האולם כולו הפך למערבולת של זעם ושנאה. אם אחד מהמדכאים היה נמצא בחדר באותה העת, אין ספק שהיה נקרע לגזרים.

החבר ג' חיכה כמה דקות עד שיתקררו היצרים, ולאחר מכן הרים את ידיו וההמולה השתתקה. "כולנו יודעים שהצעד הראשון בדרכנו למהפכה," אמר, "הוא להראות להם שעליהם לקחת אותנו ברצינות. שאנו אנשים בוגרים, אשר מסוגלים לנהל את חיינו *בעצמנו*." הוא חיכה כמה רגעים לשם הגברת הרושם ואז המשיך. "אבל קיים אחד מאיתנו שאינו חושב כך. הוא מנסה להראות לנו שהמדכאים הם חברינו."

מלמולי הסכמה. כל השומעים ידעו על מי מדובר.

"הוא מטיף זאת באוזני ילדינו, ומלמד אותם לציית לפקודותיהם של המדכאים, להיות להם בובה וליצן. חסרי ההשכלה שבנו, ובמיוחד הצעירים, רואים בו דמות מופת. כל עוד אויב המהפכה - אויב העם! - ממשיך לשתף פעולה עם המדכאים, לעולם לא נילקח ברצינות. לכן -"

הוא לחץ על כפתור ותמונה ענקית התגלגלה מהתקרה ונפרשה על הקיר. היתה זו תמונתו של אותו אויב העם: פניו החלקלקים, חיוכו הנתעב, מילאו את הקיר כולו. הזעם שתקף את יושבי האולם היה רצחני.

"המסקנה היא אחת," אמר החבר ג'. הוא הביט על חבריו למהפכה המשתוללים למשמע דבריו. תחושת כוח משכרת מילאה את גופו הורוד והכדורי. "הגיע הזמן," אמר, "להרוג את פיקאצ'ו."

נושא נכתב על ידי נשלח
  מיתוס טל 04:44 09/08/2001
  נחמד גל  05:31 09/08/2001
  RE: נחמד טל 06:27 09/08/2001
  לצערי הנסיון שלי דומה לשלך גל  06:33 09/08/2001
  הריני מכריזה בזאת על תוכנית חדשה: Boojie 07:39 09/08/2001
  care to explain? גל  09:54 09/08/2001
  תסתכל בעמודה שכתוב בה ''מחבר'' Boojie 15:20 09/08/2001
  אני לא סתום לגמרי גל  00:18 10/08/2001
  יהיו יצורים מצויירים אלימים?[[ל''ת]] שלמקו 08:02 09/08/2001
  מישהו קרא לי? מישהי עם ניק מתחכם 13:16 09/08/2001
  ROFL!!![[ל''ת]] גל  13:21 09/08/2001
  גדול! אסטרו-נעמי 16:00 09/08/2001
  ענק! למה לא פרסמת את זה בנפרד??? Boojie 16:25 09/08/2001
  לא מדויק. שלמקו 16:39 09/08/2001
  ידידי, הגברת ''מישהי'' אמרה לי במפורש Boojie 16:43 09/08/2001
  ררררררר![[ל''ת]] (NY) 18:12 09/08/2001
  זה לא מתאים פה משתי סיבות: מישהי עם ניק מתחכם 03:10 10/08/2001
  RE: מישהו קרא לי? DarkeN 08:07 10/08/2001

מצטערים, אין לך הרשאה לכתוב/להגיב בפורום זה.
This forum powered by Phorum.